Rokio

Který z těchto čtyř typů uživatelů je podle vás nejhorší?

  1. typ uživatelů – Trollové, kteří pokládají otázky impulzivně a baví se tím. Nemusí být ale agresivní nebo sprostí.
  2. typ uživatelů – Agresivní nebo dvojsmyslní uživatelé
  3. typ uživatelů – Uživatelé, co se snaží nahnat co nejvíce bodů, ale nejdou přes mrtvoly a mají své hranice
  4. typ uživatelů – Palcoví a hvězdičkoví lakomci

poznámka: Nemluvím k nikomu konkrétnímu uživateli této stránky, ale tuto otázku myslím obecně a položením této otázky se snažím na nikoho neútočit.

Nejlepší odpověď
Andělé

jiná odpověď

Lidi, přestaňte hodnotit, nikdo přeci není nejhorší, ani nejlepší!
Jediného koho můžeme soudit, jsme sami sebe!

Každý je tu přínosem, ať již kladným či záporným.
Všichni tu něco hledáme a najdeme to v každém z nás. Kdo hledá, najde…
Já vás mám ráda všechny.:-)

Je sobota, nemáte něco veselejšího?
🙂

Další odpovědi
hapiky

jiná odpověď

Já stále nevím, co si chtějí za ty bodíky a palce koupit, tedy kromě nějakých menších výhod které mají. Bodíky potěší to jo, ale hromadit něco virtuálního a co stejně jednou skončí…

zjentek

4. typ uživatelů

Mimochodem, jeden z největších seš právě ty!

ivzez

jiná odpověď

Nepřemýšlející a obtěžující
(částečně by mohl by spadat do kategorií 1 i 2)
_________

Kategorie 3 a 4 tu nepotkávám.
A odhaduji, že „lakomci“ tu nejsou žádní.

Myslím si, že každý uživatel má právo
se sám rozhodnout, kterou otázku považuje za zajímavou
nebo odpověď za správnou, dobrou, vtipnou, …

Palce ani hvězdičky tu nejsou k „povinnému vyčerpání“,
ale k ohodonocení něčeho podle vlastního uvážení.

____

Ale přiměl jsi mne (to mám ráda) k zamyšlení:

Jak by se daly ocenit čas a snaha odpovídajících v případě,
že člověku (tazateli) nepomůže ani jedna odpověď?

still

jiná odpověď

Proč se tady furt řeší ty imbecilní palce? Na této sajtě jde snad jenom a pouze o palce! Už mě to tady opravdu nebaví. Skoro nikdo se tady nesnaží dávat slušné a vyčerpávající odpovědi, opravdu pomoct. Jen snažíte něco rychle nadatlovat, abyste od svých sympatizantů dostal palce. To není smyslem takového webu. Tak korupční prostředí a zkaženou komunitu už jsem dlouho neviděl. Dobrá komunita má samočistící mechanismy, ale tady nic takového není. Tady není komunita, jen banda sobců soupeřících o palce. Udavte se těma palcema!

Kepler

jiná odpověď

Ještě je tady jedna kategorie: Uživatelé, co se snaží nahnat co nejvíce bodů a používají podlé metody.

anonym

2. typ uživatelů

Agresivní uživatelé, kteří nevědí o čem mluví.

jáára

1. typ uživatelů

marci1

jiná odpověď

Nejhorší jsou ti, kteří s uživateli „manipulují“. „Diktují“ komu mají body dávat a komu ne. Souhlasím s Keplerem, že je to podlé. Dávejte prosím body těm, kteří dle vašeho uvážení odpovědí správně, fundovaně, s tím, že svou odpovědí tázajícím pomohou. K čemu se honit za body. Nejlepší by bylo bodování zrušit.:-))

Kepler

hapiky: samozřejmě, že za to nic hmotného nikdo nezíská. Někomu stačí dokázat si, že je nejlepší. Mně stačí aspoň to, že patřím mezi ty dobré. Beru to jako sport nebo soutěž.

Psychotic

Kromě toho skončí jednou všechno – kdyby nezáleželo na pomíjivých věcech, tak si všichni můžem rovnou hodit mašli…