Rokio

Který je váš oblíbený současný český politik?

Kdo z dnešních politiků, který je činný v naší zemi, je vám nejvíce sympatický?

Odpovědi
zjentek

Andrej Babiš. Doufám, že už brzy se prokáže jeho nevina v kauze pár korun, které PRÝ neoprávněně investoval do veřejně prospěšné farmy!

Drap

Dominik Fery, vždy když ho vidím , jsem rozesmátý.

hapiky

Bohužel politici i politické strany které by stáli za to nevládnou a ani nechtějí, a ta většina co nestojí za nic za to chtějí moc a vládnou. Jak, to je patrné z hodnocení z venku a z jejich politických kauz.(křišťálově čistí, bez důvěry atd.) Češi jak patrno raději známé fiškuse než nějakou změnu.

ivzez

Ivan Bartoš.

Ale obávám se, že už se na něj někde
chystá nějaké „Čapí něco“…