Rokio

Jaký je váš aktuální názor na našeho prezidenta Miloše Zemana?

Které na něm vidíte světlé stránky a co na něm vidíte špatného?

Reprezentuje podle vás dobře naši zem?

Nejlepší odpověď
Gus_Fring

Moc ho nemám rád, dělal nám vždy ostudu. Ať už svými sprostými projevy, či vlezdoprdelkovstvím Rusku a Číně. A teď, aby mohl zase zalézt do anální díry V. V. Putinovi, tak od něj chce Sputnik. Českému lidu ho doporučuje, ale sám si nechal píchnout Pfizer. Ale vzhledem k tomu, že máme schopného ministra zdravotnictví, tak se Zeman asi stane šaškem. Tak mu nezbývá, než ho chtít vyhodit, což je další věc, kterou mě štve.

Další odpovědi
Kepler

Nesmí se zde používat vulgarismy, tak se musím spokojit s konstantováním, že je to kastrát dobytka hovězího, rusofil a čínský vlezdoprdelka.

Rafaelo111

v porovnání s potencionálním dalším prezidentem Babišem menší zlo : )

zjentek

K podotázce: Vždyť ho není vidět VŮBEC!

Podle mého DOSTAL ROZUM, Rokio. Přece když reprezentuji nezdvořile a nestyďme se to říci – vystupuji jako křupan, potřebuji určitou míru rozumu k tomu, abych se slušným lidem stáhl z očí někam do ústraní, kde nikoho nepohorším. No ne? (;

Mr. Marek

My nějakého ještě máme?

JežíšKristus

Neschopní ať zkrachují a pražská smetánka čte knihy, vzkazuje prezident
https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/milos-zeman-prezident-ceska-republika-koronavirus.A201009_194­856_domaci_rik
Nejlepší prezident, dokázal v jedné větě vyřešit korona pandemii 🙂

Světlé stránky: přijal jako premiér 1000 muslimských uprchlíků, odsoudil nálety NATO (humanitární bombardování).

Špatné stránky: malý vzrůst, při těle (nereprezentuje, jiní prezidenti vypadají líp), prosazuje ruská šméčka, některé jeho citáty nejdou citovat protože bych za ně dostal ban, neznalost politiky (tvrzení, že Británie nemá ústavu apod), neznalost ústavy (požadování informací, na které nemá nárok), neplní funkci hlavy státu – k ničemu se nevyjadřuje, jen spinká v Lánech. Masaryk jezdil na koni, dokud to šlo, Zeman plně rezignoval už teď.

Dochy

světlé stránky: sebevědomí, nějaký rozhled…

Ale… ty tmavší:
sebevědomí až příliš, pomstychtivost, neschopnost uznat chybu (tedy vlastní chybu)… Kombinace která vede k tomu že lidi rozeštvává místo toho aby je sjednocoval.

Tolik tedy k mému názoru. Třeba se mýlím a ještě uvidím jak zachraňuje politickou situaci v ČR…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Gus_Fring

JežíšKristus: Pokud vím, tak Miloš je nejvyšším českým prezidentem. Měří 185 cm, což je docela slušné (ale tak vysoký jako ty není :D).

Ale jinak nevím, co je pozitivního na tom, že přijal 1000 muslimských migrantů.

Emefej

Ježíš > Zeman odsoiudil nálety NATO na Jugoslávii??? Zeman je jako předseda vlády odsouhlasil!!!