Aquamen

Jak by se vám líbil jako prezident Andrej Babiš?

Nejlepší odpověď
Dvorní šašek

Nelíbil.

Další odpovědi
Drap

Co je tobě potom, jak se mně kdo bude líbit nebo nelíbit?

aliendrone

Nelíbil! Na druhou stranu si říkám, že lepší je vybírat mezi Chodynkou (GRU) a Lubljankou (KGB), tedy mezi dobytky přinášejícími již stará známá zla (se kterými už umíme žít), než s nějakou libretardkou. Přeci je by přinesla k těm starým známým zlům i zla NOVÁ , doposud nevídaná. Tak jak to libretardi mají ve zvyku. 😕

quentos

Nelíbil.

paul1

Vůbec ne.

cappuccino

Aquamen: mne porad vrta hlavnou ten tvuj nick. Ty mas bratra dvojce, nebo pises jenom za sebe?
Ono totiz v anglictine je man = muz a men = muzi (mnozne cislo).
Z toho vyplyva, ze jste „vodni muzi“
Je to sice jenom jedno pismenko, ale v anglicke gramatice dost podstatne.
A nezlob se na me, nejsem ucitelka, jen jsem te na to chtela upozornit.

Pepa25

K poznámce aliendroneho o „neznámém strašlivém zlu“ bych rád podotkl, že tento narativ poměrně dost trpí tím, že na Slovensku už mají prezidentku „libtardku“, ale konec světa (rozvrat společnost, bída atd.) nenastal, naopak se jim daří lépe než u nás, a to jsou blíže Ukrajině …

aliendrone

Pepa25>>> Popravdě nejsem dost dobře obeznámen se situací na Slovensku, ale doneslo se mi, že tam není ani zdaleka taková mizérie, jako u nás. Jisté ale je, že ani tam prezidentka nevláde, stejně jako u nás. Je jen reprezentativní figurkou a tam se NEDÁ moc zkazit. Nicméně jsem si vyjel zajímavost z Wiki (a té přeci věříš víc, než křesťan Písmu). 😉
Podle průzkumu agentury AKO z dubna 2020 věřilo prezidentce až 83,5 % Slováků.
Dle průzkumu agentury Focus v červnu 2022 nebyla poprvé od svého zvolení do úřadu prezidentky v čele žebříčku, důvěřovalo ji pouze 42 % dotázaných.

Celkem DRAMATICKÝ sešup na to, že vlastně nic nedělá, jak jen se jí to povedlo? 😉 😄

A pokud chceš situaci na Slovensku porovnávat s ohledem na VZDÁLENOST, to PROČ do toho mícháš Ukrajinu? Co ta s tím má co dělat? Víš moc dobře, že se nás nijka netýká, není ani v NATO a ani ve ZLOunii. Ovšem budiž, ať je po tvém s tou vzdáleností. Nicméně to pak vychází tak, že Slovensko je vzdálenější od Bruselu (jakožto objektivně nadřazenému subjektu) a dost možná v tom je zakopaný pes. 😁