termix

který dětský serial je podle vás nejlepší nebo jset ho měli nejradši nebo mate

Nejlepší odpověď
badisko

…Krkonošské pohádky…Spejbl a Hurvínek…medvidky od Kolina…

Další odpovědi
Drap

Krteček, Rumcajs, Křemílek a Vochomurka . Těžko vybrat, který je lepší.

huxa

měl jsem hodně rád dubínka, včelku máju, jen počkej zajíci, bob a bobka, takovou tu kreslenou myš od pixaru nebo kohože, ale asi za můj nejlepší seriál dětsví (to ještě trvá, takže počítám dosud) bych považoval Simpsonovi

BANAN93

já sem měl rád třeba „bob a bobek“ , včelí medvídci, jen počkej zajíci...... to se neteři nelíbí ta chce furt pouštět teletubies a mickeyho klubík – z toho mi praskne hlava

iceT

Těžko říct,který je nejlepší,mě se líbilo řeba Daktari,když ho kdysi dávali v tv snad jen jednou.Taky si pamatuju na Děti z Kouřové hory,Dva roky prázdnin,Krkonošské pohádky,Jen počkej,zajíci…San­dokan třeba nebyl vůbec pro děti,ale jako děcka jsme všichni chtěli být tygrem z Mompracemu.....ne ty dnešní teleblbís a podobně.Už jsem asi fakt stará…ještě že snad zejtra bude konec světa…

Damiana

Z animovaných Rákosníček, Pohádky z mechu a kapradí, Malá čarodějnice – líbí se mi tvorba Zdeňka Smetany. Pak samozřejmě Ládínek (Příběhy rodiny Smolíkovy) a jednoznačně Simpsonovi. Z hrané tvorby Arabela.

bolak

Tady máš pdobný téma, keby tě to zajímalo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-byl-vas-nejoblibenejsi-vecernicek-2
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-byl-vas-nejoblibenejsi-vecernicek

jinak já koukal už vodmala na mash a počasíčko, to sem se vždycky vkrad do vobejváku když už všichni chrněli, ležel na zemi, aby na mě rodiče neviděli, televizi sem zapínal tlačítkem MUTE, aby to nikoho nevzbudilo a pak už si jen z půl metru ničil spojivky

a když se náhodou naši vzbudili, tak sem vodlez po čtyřech do kuchyně a přes ní honem do pokoje, do postele, kde sem předstíral že už dávno spím..a že se televize zapla asi nějak sama vod sebe

no a před mobilní armádní nemocnicí, to byly „požóor, dou k vám kužáatkaaa áá áá“ > http://www.you­tube.com/watch?v=nO­dy0pw7swI

david22

Včelka Mája

Lucijej

Za mě to jsou rozhodně Gumídci a Včelí medvídci.

manon

Pan Tau s Janem Werichem.

Illines

Smolikovi,krtecek a vlastne vsechny ceske serialy i kdyz tusim ,Smolikovi byli z madarske tvorby.Take se mi libilo v Zelenem udoli a Ctyri z tanku a pes.

anonym

jako malá jsem vyrůstala na seriálu názvem Animaniacs – česky Animáci. Dávali to na FoxKids, dokud ten seriál nezrušili a poté i celý program. To mi bylo asi 5? možná méně. Od té doby jsem to už neviděla, dokud se mi za 11 let na blog ozvala jedna holka, která se vytahovala a nadávala mi. Já šla na její blog se vysmát zase jí a jako první článek tam měla video… ve videu byl záběr na postavu… a najednou mi hlavou problesklo, že je to jedna postava z onoho seriálu, který mi tehda zrušili. A tak jsem znovu objevila ztracený seriál, zjistila jsem si tak i ten anglický název a všechno a tím začala má 3 letá posledlost tímto seriálem na novo a i můj zájem o kreslouny atd…
A nezávno jsem také znovu shlédla seriál Robotí Super Opice v Akci, anglicky Super Robot Monkey Team HyperForce Go. To už je trochu novější, asi z toku 2007, dávali to na Jetix, dokud program nenahradila ta kravina Disney Channel…je škoda, že na internetu skoro nic o tomto seriálu v češtině není, tak jsem vše sledovala a zjištovala v angličtině, celé jsem si to shlédla znovu atd atd… holt vzpomínky na děctví jsou vzpomínky :)

chachar1922

Scooby Doo

RyuzakiKate

Jéžiš, toho bylo… Bob a Bobek, Edudant a Francimor, Tom a Jerry, Včelka Mája, Looney Tunes (Bugs Bunny, Kačer Duffy a podobně), Krkonošské pohádky, na další bych musela vzpomínat, tak aspoň takhle :)
Teletubbies, no… Když jsem dostala jako malá k Vánocům deštníček s jejich motivem, tak jsem se hrozně naštvala na rodiče a řekla jim, ať vyříděj Ježíškovi, že Teletubbies nesnášim!

samicek333

Jasná volba: teletubies a mickeyho klubík, promiň BANAN93 :D. Vlastně to teletubies jo, oak ještě včelka mája a krteček, to jsem milovala, ale mickeyho klubík se mi nikdy moc nelíbil :)

potížistka

Smolíkovi,kouzelnou školku- a pohádky v ní, šmouli, Pipi a celkově všechny večerníčky :)
Doplňuji:
A ještě hodně české komedie a seriály jako: Arabela, Návštěvníci, Křeček v noční košili, Jak utopit Dr.Mráčka, Což takhle dát si špenát, Dívku na koštěti a rodinné komedie s " vaškem" jak dostat tatínka do polepšovny, jak vytrhnout verlibě stoličku..... a spoustu dalších určitě jsem na nějaké zapoměla