Jaká je vaše nejoblíběnější postava z celého seriálu Simpsnových?

Na tomto parádních obrázku uvidíte všechny postavy z celého seriálu
ODKAZ: http://vignet­te3.wikia.noco­okie.net/simpson­s/images/f/f8/Se­ason_20_Cast_Pos­ter.PNG
takže si to v klidu prohlídněte zda-li náhodou nezahlednete postavu, která vás zaujala úplně nejvíc i kdyby v seriálu nedostala tak velký tak prostor, či se v něm jen mihla.
Pokud víte jméno postavy, ale nevíte jak vypadala, tak jí najdete v tomto seznamu všech postav ze seriálu
ODKAZ: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/List_of_The_Sim­psons_characters
a můžete se přesvědčit, protože u popisu postavy je i její obrázek

PS: Bylo by fajn i pokud byste uvedli důvod pro váš výběr neoblíbenější postavy. Pokud náhodou nevíte název a nechce se vám to ani hledat, tak tu postavu zkuste alespoň popsat vlastními slovy a ostatní ji mohou zkusit uvádnout v diskuzi pod otázkou.

Nejlepší odpověď
Rocker

Líza,je chytrá a spravedlivá.

Další odpovědi
Nuk nuk

Žádná. Celkově Simpsnovy nemusím.

isteron

žiadna

xxx3

patrně Burns a Smithers, to je dokonalá dvojka šéfa a patolízala