maruš

české seriály

Zajímalo by mě,zda se některý český seriál jakékoli televize vysílal někde v zahraničí,pop­řípadě s jakým úspěchem.

Nejlepší odpověď
BEAES

Pojišťovna štěstí a Ordinace v r. zahr. jde na Slovensku. Ohlasy – kladné.

Další odpovědi
anonym

Myslím že Arabela, nové i staré díly – vysílaly se v Německu. Ale s jakým úspěchem nevím. A pak také Nemocnice na kraji města, to byl i v Německu v 80. letech velký hit.

anonym

Nemocnice na kraji mesta se vysilala i v Polsku.

ten který je

V Německu měl úspěch i pan Tau.