Jojka

Krimi seriály, ano či ne?

Máte rádi krimi seriály? Dočetla jsem se, že by TV Nova měla dávat zase nějaký nový krimi seriál. Zdá se mi, že je těch seriálů na toto téma nějak v poslední době moc. Přestávám se orientovat 🙂. Stejně byl nejlepší Pytaval, chichi.

Nejlepší odpověď
annas

Nova už jeden seriál Kriminálka Anděl dávala. Něco na způsob amerických seriálů Kriminálka + různá města. Nic moc. Těžko říct, zda natočí něco lepšího.
Mně se líbilo Dobrodružství kriminalistiky, Hříšní lidé Města pražského a další české, které se občas objeví v repríze.
Nějak se ztratily z obrazovek i dobré detektivky.
Sleduji v TV spíš naučné a přírodovědné pořady, přenosy divadelních představení. Jinak si moc z nabídky nevyberu.

Další odpovědi
anonym

Je jich dost a zapletky se mi pletly,nebyla jsem schopna uvazovat tak jako pri filmu ci knizce.Uz nesleduji.

quentos

kriminálky můžu. Jen houšť. Radši byste seriály typu kdo, s kým a za kolik? TĚCH je na můj vkus moc! V kriminálkách se aspoň něco děje.

ten který je

Už jenom slovo seriál vzbuzuje ve mne odpor.

BENYTA

Kdybych byla upoutaná na lůžko,nejspíš bych je zběžně znala…
Dnes ráno jsem si všimla v upoutávkách na krimiseriály mého oblíbeného herce,snad Zmateni,či Ztraceni,nevím,když to bude totální ptákovina jako ty ostatní,tak ani Christian Slater nebude mít u mě šanci…
A to je nejeročtijštější chlap,kterého znám..
Ted nevím,jestli jsem psala česky…

RAB

nemám ráda žádne seriály
kdyby vysílali pořádné kriminálky nebo detektivky, tak bych se možná i koukala

Fallen Angel

Na krimi se dívám ráda. Avšak musím podotknout, že české krimi seriály stojí za prd (ono vůbec české seriály nestojí za nic). Nejoblíbenější seriál tohoto žánru jsou, podle mě, Myšlenky zločince (v org. Criminal minds). Neopakují se, děj má spád, seriál se celkově vyvíjí. Rozhodně mohu doporučit.

lorja

Ráda se dívám na Colomba,Julii Lescautovou a na Myšlenky zločince.