Kelt

Pokud sledujete televizní seriály, máte nějaké oblíbené?

Televizní seriály nás často posadí do křesla a nutí nás sledovat příběhy svých oblíbených hrdinů. Dříve se počet dílů počítal na desítky, dnes jsou to tisícovky. Já jsem si zase stáhnul Okres na severu a Pitaval z velkého města, protože se mi tam líbí herecké výkony pánů herců. Nemohu si pomoci, ale Ulice, Ordinace s Růžovou zahradou a jiné mne nechytají. Ještě Kriminálka Anděl, Specialisté a jiné, na to se podívám. a jak vy? Děkuji.

Nejlepší odpověď
hapiky

Sleduji zpravodajství, filmy, dokumenty, vědecko-populární seriály atd.

Další odpovědi
Drap

Nic z uvedeného. Nejoblíbenějším seriálem jsou záznamy z jednání z Poslanecké sněmovny ČT. Tam se člověk opravdu pobaví.

Kepler

Seriály toho typu, které uvádíš, mě nudí. Já jsem spíš na dokumenty, asi nejvíc mě zaujal Letecké katastrofy.

Mc Merkurion

… za posledních pár desítek let jsem sledoval opravdu minimum seriálů … ze zahraničních Bones a z českejch si vzpomínám jen na Most! …

Ametyst

Teorie Velkého třesku.

iceT

Sleduju seriály a těch, na které bych mohla koukat znova je víc. Kriminálka Anděl dobré, ale mrzelo mě někteří herci v tomto seriálu huhlali a docela často jsem nerozuměla. Líbily se mi i Případy prvního oddělení nebo Labyrint a Detektivové od Nejsvětější Trojice nebo Vraždy v kruhu. To bylo, když jsem měla záchvat sledování novější české tvorby.
Oblíbila jsem si seriál Jak vycvičit draky, Kobru 11, Macgyvera – chystám se i na nového, Hawaii 5 0, Vlčí mládě, Teorii velkého třesku, Hry o trůny…hodně seriálů se točí podle knih, snažím se je i přečíst… na žánru mi příliš moc nezáleží, musí mě to zaujmout.

nyjono

To ani ne, ale mnoho lidí chválí Hru o trůny, tak se na něj chystám.