jakho

váš seriál

jaký je váš nejoblíbenější seriál??

Nejlepší odpověď
quentos

Dr. House … mám z něj obsáhlou sbírku hlášek… v těsném závěsu Comeback a Kriminálka New York

Další odpovědi
kvikal

Dr. House – to je jasné, ale vyrůstala jsem (díky rodičové) na Simpsonově rodince tak se jich stále držím

Jahoda

Kriminálka Miami, Kriminálka New York, Mentalista a někdy (podle nálady) Comeback a Tři a půl chlapa ;o)

BENYTA

Lidi zkuste Pobřežní lýtka, dříve Syn pláže,to je seriál za všechny prachy…mimocho­dem,seriál s Charlie Sheenem se jmenuje Dva a půl chlapa…

panenka

Comeback,Tři a půl chlapa.

oskar

Vraždy v Midsomeru.

GangstaHelper

Psych (Mezi čechy také, bohužel, známo jako Agentůra jasno. Kdyby snad někdo se chtěl zajímat o tento seriál, tak nečtěte recenze psané chytrákama, co to viděli na Primě s tím obludným dabingem. Chce to původní znění. Děkuji :)

Wareg

Lost, Prison Break, Columbo, Star Trek: Voyager, Červený Trpaslík

Lucimia

Přešlapy momentálně 🙂

HOMER

Já vlastně nemám nejoblíbenější,jen ty na které se dívat můžu a ty druhé.
Nemám rád takové ty stále se opakující seriály typu doktor,právník,po­licajt,rádoby vtipný manželský pár atd.

iwetax

Ulice, Odsouzené

lam

comeback,simpsno­vi,ulice a scooby doo

Barca95

Comeback,Ulice,Or­dinace v růžové zahardě atd…