briketka10

Jaký byl Váš nejoblíbenější večerníček ?

já měla nejradši Vílu Amálku, Pohádky ovčí babičky, Štaflíka a Špagetku, Kluka z plakátu, Makovou panenku, Maxipsa Fíka a Krtečka, Rákosníčka s Vochomůrkou a Křemílkem..
Doplňuji:
když já byla malá tak se vysílal večerníček každý den v 18 hodin, nyní je to v 18,45h a toho Rumcajse jsem tedy zapomněla to je fakt..

Nejlepší odpověď
Terryle

Mlhavě si vzpomínám na jeden zvláštní, jmenoval se snad Příběhy otce bobra. /jo, dokonce jsem ho našla! http://vecerni­cek.com/pohad­ky-hledani.php?ac­t=&sidser=178&sstar­t=Hledat – ten mi jako jeden z mála utkvěl. A ještě byla docela fajn mašinka a Žofka, tuším.
Jinak jsem pohádky nikdy nějak moc nemusela, takže jsem nijak nežrala ani večerníčky…

Další odpovědi
venkovan

Lepší – snažší je napsat co se mi nelíbí. a to některé z těch posledních výrob. Nějak jim asi nerozumím.
Nicméně pohádek nikdy není dost A zapomněli jste na Rumcajse, Méďu Béďu, Psa Filipse apod.

barnajka

Jája a Pája – to byla i moje srdcovka!!!
Hned po Willy Fogovi, ale nejsem si teď jistá, jestli to byl taky večerníček :)

A ještě jsem milovala ty dva meďulky z Pojďte pane, budeme si hrát (nebo jak se to přesně jmenovalo). Zvlášť ten menší byl můj miláček :)

Co vím, tak dál jsem nedala dopustit na Míšu Kuličku (dokonce jsem po něm pojmenova i plyšáka), Pat a Mat byli skvělí, Rumcajs, Hurvínek, Mach a Šebestová, Bob a Bobek…a pak si matně vybavuju jakousi holčičku-panenku a autíčko..ale už vůbec nevím o co šlo. Měla jsem to tehdy ráda, ale víc si už vážně nevzpomínám :))

Jinak jsem nedávno na YouTube procházela právě všechny tyhle starý znělky starých pohádek a seriálů a nejednou jsem zamačkávala nostalgickou slzu dojetí :)) Pamatujete si taky někdo na rodinku Smolíkových, Opičího krále, Magion, Vegu, Kuřátka, Sport Billy, Goro: Bílý pes, Skippy, Medvídci Štěstíkové, Kečupíři, Želvy ninja, Šmoulové, Tom a Jerry, disneovky Rychlá rota, Malá mořská víla, Rebeka Kid a Balú, Medvídek Pú atd???

Klasiku snad ani nezmiňuju – Gumídci a Kačeří příběhy byly stejně úplně nejlepší ;)

Jenom mě udivuje, že NIKDE nemůžu najít ani ZMÍNKU o animovaným seriálu, co se jmenoval Bratři z tykve..nebo něco v tom duchu. Vím, že ta tykev tam byla na 100% :)
Nevím už přesně ten děj, ale byl tam strom a na něm rostly tykve. A vždycky když se něco dělo, z těch tykví vylezli dva (??) kluci a všechnu tu nespravedlnost a bezpráví začali dávat do pořádku. Neříka to někomu něco, nevzpomínáte si???
No přece jsem si to nevycucala z prstu?! :)))

iceT

Krkonošské pohádky,Hajný Robátko a jelen Větrník,Jája a Pája
Doplňuji:
Tak na Opičího krále se zrovna tento týden dívám,ani bych nevěřila,že se mi to po těch letech ještě bude líbit,ale je to tak.

bolak

Krkonošské pohádky, Příběhy Tipa a Tapa, Bob a Bobek, Maxipes Fík, Mach a Šebestka, Jája Pája.....a pak Edudant a Francimór a Radovan, jak ho daboval Luděk Sobota..no bylo jich prostě kupa…a co bylo, ještě pořád jsou ;)

Děda Louda

Potěšení z večerníčka jsem byl ušetřen. Začal se vysílat v nedělních podvečerech, ovšem v době, kdy jsem už poněkud odrostl dětským střevíčkům.
Přesto jeden zážitek na mne zapůsobil nezapomenutelně, i když si nejsem zcela jistý, jestli se vysílal v rámci právě tohoto pořadu. Tím byli beze sporu Teleblbies.

WeeBear

Zcela jsem zbožňovala Vílu Amálku, Makovou panenku a motýla Emanuela, někdy i Krakonoše. 🙂

anonym

Všechny jsem měla ráda,a nejvíc staré Broučky,vyprávěné panem Smolíkem,ten hlas hladil..Pak byl ještě jeden,to už si nevzpomenu jak se jmenoval,byl natočen soudruhy z NDR,byl v něm skřítek, opět nevím jak se jmenoval, byl vysílán v době vánoc.

sabiness

Nejlepší byl Bob a Bobek a jejich originalni napady:)

tornadolou

Můj nejoblíbenější veřerníček byl Tip a Ťap a jejich kouzelné: Dobrou noc strýčku Fido. A pan Moučka strýčka Fida skvěle namluvil.