Avatar uživatele
briketka10

Jaký byl Váš nejoblíbenější večerníček ?

já měla nejradši Vílu Amálku, Pohádky ovčí babičky, Štaflíka a Špagetku, Kluka z plakátu, Makovou panenku, Maxipsa Fíka a Krtečka, Rákosníčka s Vochomůrkou a Křemílkem..
Doplňuji:
když já byla malá tak se vysílal večerníček každý den v 18 hodin, nyní je to v 18,45h a toho Rumcajse jsem tedy zapomněla to je fakt..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, iceT, barnajka, Drap, zzzzz před 4518 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Mlhavě si vzpomínám na jeden zvláštní, jmenoval se snad Příběhy otce bobra. /jo, dokonce jsem ho našla! http://vecerni­cek.com/pohad­ky-hledani.php?ac­t=&sidser=178&sstar­t=Hledat – ten mi jako jeden z mála utkvěl. A ještě byla docela fajn mašinka a Žofka, tuším.
Jinak jsem pohádky nikdy nějak moc nemusela, takže jsem nijak nežrala ani večerníčky…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Lepší – snažší je napsat co se mi nelíbí. a to některé z těch posledních výrob. Nějak jim asi nerozumím.
Nicméně pohádek nikdy není dost A zapomněli jste na Rumcajse, Méďu Béďu, Psa Filipse apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Jája a Pája – to byla i moje srdcovka!!!
Hned po Willy Fogovi, ale nejsem si teď jistá, jestli to byl taky večerníček :)

A ještě jsem milovala ty dva meďulky z Pojďte pane, budeme si hrát (nebo jak se to přesně jmenovalo). Zvlášť ten menší byl můj miláček :)

Co vím, tak dál jsem nedala dopustit na Míšu Kuličku (dokonce jsem po něm pojmenova i plyšáka), Pat a Mat byli skvělí, Rumcajs, Hurvínek, Mach a Šebestová, Bob a Bobek…a pak si matně vybavuju jakousi holčičku-panenku a autíčko..ale už vůbec nevím o co šlo. Měla jsem to tehdy ráda, ale víc si už vážně nevzpomínám :))

Jinak jsem nedávno na YouTube procházela právě všechny tyhle starý znělky starých pohádek a seriálů a nejednou jsem zamačkávala nostalgickou slzu dojetí :)) Pamatujete si taky někdo na rodinku Smolíkových, Opičího krále, Magion, Vegu, Kuřátka, Sport Billy, Goro: Bílý pes, Skippy, Medvídci Štěstíkové, Kečupíři, Želvy ninja, Šmoulové, Tom a Jerry, disneovky Rychlá rota, Malá mořská víla, Rebeka Kid a Balú, Medvídek Pú atd???

Klasiku snad ani nezmiňuju – Gumídci a Kačeří příběhy byly stejně úplně nejlepší ;)

Jenom mě udivuje, že NIKDE nemůžu najít ani ZMÍNKU o animovaným seriálu, co se jmenoval Bratři z tykve..nebo něco v tom duchu. Vím, že ta tykev tam byla na 100% :)
Nevím už přesně ten děj, ale byl tam strom a na něm rostly tykve. A vždycky když se něco dělo, z těch tykví vylezli dva (??) kluci a všechnu tu nespravedlnost a bezpráví začali dávat do pořádku. Neříka to někomu něco, nevzpomínáte si???
No přece jsem si to nevycucala z prstu?! :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Krkonošské pohádky,Hajný Robátko a jelen Větrník,Jája a Pája
Doplňuji:
Tak na Opičího krále se zrovna tento týden dívám,ani bych nevěřila,že se mi to po těch letech ještě bude líbit,ale je to tak.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Krkonošské pohádky, Příběhy Tipa a Tapa, Bob a Bobek, Maxipes Fík, Mach a Šebestka, Jája Pája.....a pak Edudant a Francimór a Radovan, jak ho daboval Luděk Sobota..no bylo jich prostě kupa…a co bylo, ještě pořád jsou ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Potěšení z večerníčka jsem byl ušetřen. Začal se vysílat v nedělních podvečerech, ovšem v době, kdy jsem už poněkud odrostl dětským střevíčkům.
Přesto jeden zážitek na mne zapůsobil nezapomenutelně, i když si nejsem zcela jistý, jestli se vysílal v rámci právě tohoto pořadu. Tím byli beze sporu Teleblbies.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Zcela jsem zbožňovala Vílu Amálku, Makovou panenku a motýla Emanuela, někdy i Krakonoše. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Všechny jsem měla ráda,a nejvíc staré Broučky,vyprávěné panem Smolíkem,ten hlas hladil..Pak byl ještě jeden,to už si nevzpomenu jak se jmenoval,byl natočen soudruhy z NDR,byl v něm skřítek, opět nevím jak se jmenoval, byl vysílán v době vánoc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sabiness

Nejlepší byl Bob a Bobek a jejich originalni napady:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tornadolou

Můj nejoblíbenější veřerníček byl Tip a Ťap a jejich kouzelné: Dobrou noc strýčku Fido. A pan Moučka strýčka Fida skvěle namluvil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek