Gestas

Který seriál máte nejraději?

Nejlepší odpověď
da ny

Žádný…
většinou ani pravidelně nesleduji.
Některé dávali v TV tolikrát, že jsem je za ta léta snad i shlédla celé 😁
(Major Zeman, Vyprávěj Colombo /na toho jsem se dívala i ráda/, Sanitka, Nemocnice na kraji města)
Některé události mi v našich seriálech (i jako pamětníkovi) připadají příliš nafouklé, přikrášlené, zvelišené a přehnané, jiné díly realistické)..

Další odpovědi
Kelt

Ten, který nemá moc dílů a kde o něco jde.

Malvína

Sex ve městě. Typicky ženský seriál 🙂

Medulka.013

Zdivočelá země
Když jsem prvně viděla scénu, ve které mučejí Antonína Maděru ve vyšetřovací vazbě, tak jsem brečela. Dost mě to zasáhlo. Od té doby nemohu vidět mučení a to ani v hororech, které mám jinak ráda.

Arne1

Star Trek a Babylon 5

Mc Merkurion

… Bones …