Natee

Kterou dámu/ženu považujete za nejznámější na světě? Proč?

Zajímá mne, co si o tom myslíte..

Nejlepší odpověď
Deli

Eva. Byla prvni.

Další odpovědi
Drap

Johanka z Arku, líbí se mi rozhodné holky.

mosoj

Myslím si, že nejznámější je Matka Tereza. Tu znají i v rozvojových zemích. Na Monu Lisu bych si tam nevsadil.

tom004

Já bych tipnul Pannu Marii.Pokud ještě platí,že je křesťanství nejrozšířenějším náboženstvím na světě.

ten který je

Monu Lisu.Myslím si že její portrét je znám napříč všemi kontinenty.

anonym

Jacqueline Kennedyová.

led

Eva, napriek tomu, že nebola prvou ženou, ako Veľká pramatka všetkých ľudí je známa snáď v každej kultúre. Používa pri tom rôzne mená, ako závoje, ale vždy je to ona.
Prvá žena na svete Lilith svojou nestálosťou a neschopnosťou rodiť sa stala „Tou druhou“ a ustúpila do úzadia.

anonym

Marii Curie-Skłodowskou,která mnoho udělala pro medicínu!
Doplňuji:
Doplnil bych otázku: Eva,ta je snad na celém křesťnanském světě nejznámější ženou a to z důvodu,že byla první na světě!