Agneta

Proč jsou na světě muži ?

Nejlepší odpověď
Aly

Protože vibrátor ti trávu neposeká.

Další odpovědi
dědapetr

Proto že jsou na světě ženy.

marci1

Aby byli hrdiny, rytíři, gentlemany a milovali ženy. 🙂

Ozzy21

Spíš proč jsou na světě ženy ne? Neviděla jste Stvoření světa?

klumprt

Pohlavní rozmnožování vzniklo a rozšířilo se pravděpodobně v důsledku zvýšit odolnost proti nemocem – parazitům.
Jiných hypotéz bylo víc než dost, ale tahle se jeví jako nejpravděpodob­nější. Více v knize Červená královna od Matta Ridelyho.

Mirdas

Aby lidstvo nevyhynulo.
Aby ženský měli důvod jako jedna skupina obyvatel ze dvou, že jsou diskriminovány.
Aby dodnes neseděli před jeskyní a nepomlouvali celý den sousedky.

ponovotny

vidělas někdy ženu popelářku?

setapouch

Abyste měly komu pít krev ;)

geekocz

Aby jste měli vy ženy komu sloužit přeci.
(A taky proto aby bylo více mužů :D)

mosoj

Jak píše Ozzy21. Mužům pro zábavu.

anonym

Aby ti měl kdo nosit z krámu těžký tašky 😁 Jinak mě nic nenapadá 🙂

led

Proč jsou na světě muži ?
Proč jsou na světě žený ?
Preto!
Celé to začalo pri stvorení sveta. Veľký stvoriteľ v eufórii umeleckého tvorenia sveta sa rozhodol vytvoriť tvora – človeka k obrazu svojmu, ktorý ho bude na Zemi zastupovať. Žiaľ, keďže vzhľadom na svoj pokročilý vek už zle videl, namiešal dve kôpky „živej“ hliny. Po dokončení práce svojmu dielu vdýchol život a pomenoval ho Adam, ani ten však, kedže v tej dobe ešte nebolo známe zrkadlo sa svojmu tvorcovi nepodobal. Tu zrazu zistil, že mu ostala ešte jedna kôpka hliny, tak sa rozhodol vybudovať ešte jedného človeka s vernejšou podobou, ale opretože sa mu triasli ruky, tu ubral, tu pridal a tak opäť tá podoba nebola presná, nuž sa rozhodol, že svoje druhé dielo pomenuje Eva. Aby ho nik nemohol kopírovať, či dokonca prekonať, rozhodol, že Adam bude muž a Eva bude žena… Preto odvtedy muž a žena tvoria pár, v ktorom je zosobnenie Veľkého stvoriteľa a spolu pokračujú v jeho diele tvorenia.
Doplňuji:
Mohlo to byť aj inak, čo som z vrodenej skromnosti žien nechcela opísať:
Prvý človek pracovným názvom Adam bol vlastne prototyp človeka. Po prvotných testoch sa na ňom objavili akési nedostaky, Preto bola vytvorená nová vylepšená verzia človeka pracovným názvom Eva. Aby sa medzi sebou rozlíšili, nielen vonkajším zjavom a schopnosťami, stvoriteľ im určil poslanie:
Adam (človek – prototyp – muž) bude chrániť a pomáhať vývojovo vyššiemu typu človeka Eva (človek – finál – žena, matka), ktoréj úlohou je starostlivosť o vývoj ľudstva

jirkajirka

Tropické vedra snad už pominula.Jinak mokrý ručník na hlavu.

anonym

Aby jste to neměli jednoduché.

Agneta

Takže tedy abyste měli komu pít krev,,,, to mi taky tak připadá

setapouch

Ono to bude vzájemné. Ale bez vás (a snad i bez nás) by tu byla celkem nuda.

Agneta

♥ : DDD ♥