dust8

Které věci se dělají z vysoka?

Nejlepší odpověď
annas

  1. Je možné hledět na někoho z vysoka – nosit hlavu vysoko, nos, bradu, tedy dávat najevo, že je dotyčný pyšný., přezíravý
  2. Nebo dotyčný může být vysokého vzrůstu, tedy se dívá z vysoka třeba na trpaslíka.
  3. kašlat na někoho z vyoska – dávát najevo svou lhostejnost, opovrhovat někým.

Další odpovědi
anonym

Můžeš se na někoho z vysoka vyprdnout.

nyjono

Taky kaky kaky.

Drap

Hlavně je potřeba se na životz a na svět vůbec , dívat z vysoka.