Rokio

Kolika let se královna Alžběta II. dožije?

Já myslím, že sta let. Co vy?

Odpovědi
Disraeli

To těžko říct… ale řekněme že má nejspíš jisté predispozice pro vyšší dožití, tuhý kořínek, dobrou péči a hlavně zdravý životní styl – což se týká hlavně i jídla a pití.
Její matka se dožila třeba necelých 102 let, to je asi o 6 let víc, než má teď Alžběta II. Ona může dožít podobného věku, ale třeba i víc.

Rančer

Má dobré predispozice se dožít 100 let a více. Její matka královna Elizabeth Bowes-Lyon se dožila 101 let.

Lgee