orestez

Kolik tun jídla sní člověk za svůj život? Já zatím snědl přes 120 tun.

Odpovědi
hapiky

Kolik sní jeden člověk není tak podstatné, ale kolik se proplýtvá a kolik lidí umře hlady. Na každou takovou či podobnou otázku je vždy jedna odpověď: Člověk je nezoodpovědný.
Říká se, že čím víc člověk jí, o to kratší dobu žije. Skoro bych řekl, že tělo může za celý život zpracovat (+ -) určitý počet kg potravy. Když se blíží limit, přicházejí nemoci a s těmi smrt. Fakt je, že zřejmě nenajdete žádného tlustého devadesátiletého člověka.

mosoj

Pro někoho zajímavá informace. Nicméně jedná se o pouhopouhou násobilku!

zjentek

Tak to jsi zatím snědl cirka 4× více než normální, od pohledu zdravý člověk za sto let.

xxx3

Američan? Etiopan?