MonkeyKing

Kolik stojí slavný herec?

Jako amatér natáčím film a chtěl bych obsadit do scény slavného českého herce. Jak ho získám a za kolik, když mnohdy hrajou ve sraxkách.

Odpovědi
led

Na to, aby ste získali známeho herca do amatérskeho filmu ho v prvom rade musíte zaujať témou a spôsobom spracovania.
Väčšina hercov, pokiaľ vynecháme takú maličkosť ako sú peniaze, chce vidieť v ponúknutej práci zmysel a mať záujem o danú postavu.
malá rada pre začínajúceho produkčného: nikdy nehovorte hercovi, že hrá v „sračkách“ (na rozdiel od vás to poviem naplno, je to presný výraz, ktorý vystihuje daný problém)

Kelt

Musíte ho přesvědčit o důležitosti vaší hry a jeho účinkování v ní. A nelze říct za kolik to vezme. Třeba mu nabídnete milion a on to vezme a pak už nebude nikde hrát. Nebo mu dáte 1000 Kč, ale ta hra se bude hrát, v divadlech, natočí se film, herec se dostane do reklam a nabídky se mu jen pohrnou a z účasti ve filmech, divadelních hrách bude mít každý rok třeba 6 milionů. To nikdo neví.

zjentek

Nedávno o tom psala Balzerová Zemanovi na hrad, cituji výňatek: „My, ve vašich očích šašci a klauni, jsme od nepaměti měli za úkol nastavovat mocným zrcadlo.“ Inu, jestli on to nebude ten důvod, proč od nepaměti do nekonečna hrají ve sraxkách.

Pokud se na to nemíní nikdo dívat, tak komediantům ani moc neplať.

akaš

Pokud herce přesvědčíte, že je film dobrý, a bude mít čas, je možné, že Vám bude ve filmu účinkovat zdarma. Někteří herci to tak dělají například pro studenty FAMU. Problém je, jak herce donutíte, aby se s Vámi sešel, a abyste ho zaujal, aby takovou věc udělal. Teď by teoreticky dokonce mohl mít čas, když nehrají divadla

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.