dusanharslin

Kolik si podle Vás měsíčně vydělává „grafik a satirik“ TMBK na Seznamu?

Za mě to satirik ani grafik sice není, protože jsem zvyklý z USA na jiný satirický level a poněkud originálnější grafický styl (tam si to grafik maluje všechno sám – viz. obrázek), ale k dobrému živobití to tady někomu asi stačí.

Odpovědi
Drap

Do 40.000 Kč

Chybí jiná možnost, žádný soudný ti odpovídat nebude . VPro začátek se nauč číst a přečti si místní podmínky.

Filip84

Netuším, ale kdyby byl opravdu tak dobrý, tak pracuje v zahraničí za poněkud jiný plat

Nemyslím si, že chtít zrovna na tohle odpověď formou ankety je dobrá volba, ale co já si myslím je jedno, že jo.

Mzdy u seznam.cz se pohybují mezi cca Kč 49,000.00 až Kč 100,000.00. Kolik bere ten, co nakreslil ausgerechnet Tebou publikovaný obrázek, bys se dozvěděl leda tak, že by tady na to narazil a napsal Ti to. A i tak bys neměl jakoukoli možnost si ověřit, jestli je to pravda.

Na co Ty jsi zvyklý, nebo nejsi, nebo co se Tobě líbí, nebo nelíbí, nebo třeba mně, elkonovi, nebo komukoli jinému, je dokonale nepodstatné. Seznam publikuje své články, svou grafiku, nabízí své služby. Články, grafiku atp. živí návštěvnost, skrze reklamy. Seznam je tady dlouho, návštěvnost má – kdyby neměl, nebude seznam. Až tak jednoduché to je! 🤷🏽‍♀️

Zdroj: https://cz.in­deed.com/cmp/Sez­nam.cz-1/salaries

paul1

Do 40.000 Kč

da ny

Mezi 40.001 Kč a 60.000 Kč

Chybí „Jiná možnost“ v anketě!!!
Jinak, ať si vydělává, co chce, co mu jsou ochotní zaplatit.
Je to moje i Vaše zbytečná starost. Nikomu do toho nic není .
Pokud se o podobnou práci někdo zajímá, sežene si informace sám.

elkon

Že jsi na něco zvyklý je tvoje věc, ale kdybys používal hlavu, tak se nebudeš ptát na takové věci, protože bys mohl vědět, že ti to nikdo nepoví. Jen se z té Ameriky nepodělej.