dust8

Kolik asi tak % mých otázek zde má smysl?

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se odpovědět. Je pravda, že jich vkládáte hodně, některé jsou lepší, jiné horší. Dívala jsem se, že dokonce 20 otázek ocenil admin jako Dotaz+.

Mně zajímají vaše jazykové dotazy a některé specifické, u nichž je informace třeba hledat i v anglických zdrojích.

Domnívám se, že komu se otázky nelíbí, ať je ignoruje. Neřeší to ani admin. .

„Potíž s pokládáním otázek je, že někdy dostanete odpovědi, který nechcete slyšet.“ — Nikki Sixx

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/282420-nikki-sixx-potiz-s-pokladanim-otazek-je-ze-nekdy-dostanete/

Další odpovědi
Edison

Tahle je další, která má smysl jen a pouze pro Tebe. Tak se koukni na svý otázky a na rekace na ně. Spočítat si to jistě zvládneš.

Kelt

Ty se ptáš, jako která koruna je pro hostinského více cenná, zda za pivo, nebo za cigarety, nebo za guláš. Vše je za něco a ty otázky jsou taky hodnoceny bodově. Tady to hodnotí uživatelé v %

anonym

To je domnívám se zanedbatelné procento v rámci statistické odchylky měření. Třeba touto otázkou si to nijak nevylepšil. Pokud je ale tvým smyslem bytí pokládání nesmyslných otázek, pak to přinejmenším pro tebe asi nějaký smysl mít bude, na to si musíš odpovědět sám 🙂

zjentek

A co takhle si nejprve odemknout profil ještě před tím, než uživatelé fakt dostanou apetit zkoumat ti v něm vztahy mezi proměnnými? Co? Nic? V opač případě dotaz na smazání!

Edison

Kdyby sis našel raději nějaký chat… Udělal bys líp. Pro nás i pro sebe.

hapiky

Edison: Pro nás? Ty si mykáš?
I když s tebou může někdo souhlasit, je férové, když každý mluví sám za sebe?

anonym

tak ono stačí, když s tebou souhlasí jen jeden a už jste společně „my“ 🙂

anonym

pravdou skutečně je, že si tu mnozí uživatelé opravdu pletou smysl tematické poradny s chatem kde se prostě jen planě kecá o ničem a zabíjí čas.

anonym

že admin tu něco ohodnotí jako dotaz+ bych nepovažoval hned za klasifikaci kvalitního dotazu, spíš … vhodného dotazu pro CLICKBAIT což opravdu naprosto odlišné kritérium které o smysluplnosti dotazu nevypovídá vůbec nic, jen to jen návnada na prokliky – což ale paradoxně bývají ty nejpitomější dotazy ever.

annas

Ad geOrge,

vím, že narážíte na mě. Ale Dotazy+ uděluje admin. Je to jeho rozhodnutí, je třeba je respektovat.

Je vidět, že názory na kvalitní dotazy se mění, když se změní admin.

Takže admin dustovy otázky bere, i když se někomu nelíbí, nejen ty jeho, nic s tím nenaděláme. Jde o subjektivní adminův pohled.

O smazání otázek či odpovědí rozhoduje admin. On je za to zodpovědný.

Bohužel, nahlašování otázek napomáhá anonymita.

Bohužel máte pravdu, že objevují i uživatelé, kteří mají svou představu nebo umí číst myšlenky, neoprávněně někoho osočí.

Mohu si myslet, ale nevím to, proto není vhodné urážet jiné, jak to často bývá.

Edison

Ano, My si mykám! 😁