Koho budete volit v krajských volbách?

Nejlepší odpověď
Hlada

Kohokoli, kdo má šanci uspět, kromě ANO.

Další odpovědi
seraphico

Martina Kupku – ODS

Kelt

Nevím, zda půjdu k volbám a obálku jsem ještě neotevřel.

da ny

Kdo bude na kraji, je mi celkem jedno.
Mám vybrané „jméno“ (strana lhostejná) a zástupce z okresu.

zjentek

Já už se na ty volby vod letos OPRAVDU VYPRDNU a ještě tady mě s něma drážděte!!!

Wenkoncem, momentálně situace v zemi a PROSTĚ VŠE OKOLO funguje fajně, ne? Tak lidé furt NEBEČTE a volte pana Babiše, když se vám to líbí… nebo u urničky s papírkem v ruce čekáte na JEŠTĚ VĚTŠÍ zázrak? No tak ABYSTE SE NÁÁHODOU NEDOČKALI!!!

Klidně můžete uvádět v diskuzi, co ( V POROVNÁNÍ S DNEŠKEM) bylo lépe za režimu, anebo po režimu a to až do nástupu hnutí Bože Ano. Doufám, že se ptám jasně.

Hufnágl

Budu volit jednoho nominovaného kandidáta z první desítky.

zjentek

…i když otázka z mý strany nepadla. (;

anonym

Já vám nerozumím. Zmíníte Babiše, který s těmito volbami nemá nic společného. ANO = Babiš no.