Frogman

Koho budete v říjnu volit?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Jiné

Vím naprosto přesně, koho volit nepůjdu. Svůj výběr ale ještě nemám úplně ujasněný, a i kdybych měla nechám si to pro sebe.

Další odpovědi
anonym

KSČM

Jedině komunisty a to ve všech dalších volbách.
Otrokáři v této zemi nás dělníky vykořisťují na každém kroku.Už jsem sice v důchodu, ale ještě jsem dobíral výplatu za měsíc červenec a VŠICHNI JSME za dovolenou DOSTALI JEN ZÁKLADNÍ PLAT 60 Kč na hodinu, prý se nevyrobil ani jeden kus, takže nemáme nárok na plný plat.TOHLE KOMUNISTI NIKDY NEUDĚLALI, tam za dovolenou byla největší výplata, protože se platila průměrem.
A když vidím jak kapitalisti vyjebá…ají z lidmi z OKD a a jsou to i jiné firmy, které nemají na výplaty a přitom majitelé jsou MILIARDÁŘI (to v případě Bakaly), v našem případě majitel má auto v ceně několika milionů a lidem na výplaty dal jen základní minimum.
TOHLE JSEM U ŽÁDNÉHO ŘEDITELE NEVIDĚL, sice měli Žigulíky či Lady, ale DĚLNÍCI MĚLI VŽDYCKY VÝPLATU.
Takže KSČM A NIKDY JINAK!!!!

suaeda

Jiné

Zatím vyčkávám. Tipovat začnu, až uvidím konečné „sestavy mužstev“. Zatím nevidím žádného vhodného favorita.
Inu jak říká jeden starosta z blízkého městečka „je to sport“.

redy

Jiné

To je tajný – nepovím…

tforro

Jiné

Nejsem rozhodnutý. Buď KSČM nebo SPD. I kdybych se na poslední chvíli rozhodl pro jinou stranu, tak určitě pro tu, která přinese změnu a odstaví od koryta politiky, kteří jsou u moci přes 20 let…

anonym

Jiné

Když vidím ty ksichty, ty sliby, které se snaží vnucovat, tak nikoho, ale protože nehlasováním bych někomu pomohl, kterého bych nerad viděl na kraji nebo v senátu, vhodím lístek do urny prázdnou obálku.

Kepler

Jiné

Zatím se rozhoduju mezi ANO a socany, ale pravděpodobné je i to, že k volbám opět nepůjdu, protože ještě žádná vláda nesplnila mé očekávání. Ale ta poslední aspoň nějaké body u mně má.

anonym

Jiné

Nikoho. Ztráta času.

jirkajirka

ANO

RumCais

Jiné

KDU-ČSL co slíbili splnili a nejsou kolem nich žádné skandály a aféry. Jinou volbu ani nevidím…

HZK

Jiné

Úsvit :)
Autora ankety tipuji na SPD, díky absenci Úsvitu ;) Ale je to to samé a je chybou že jsou z toho dvě strany.
PS: Kdo nevolí, ať se nevyjadřuje. Je to idiot a blbec.

Neguš

Jiné

Blaženka

Jiné

Zatím nejsem rozhodnutá, ale vím jistě, že už NIKDY nedám svůj hlas ČSSD – Sobotka zklamal, lžou a kašlou na lidi :(

Karel Gott

Jiné

Budu volit zelené

Norei

Jiné

BLONDY

Jiné

STRANU PROTI MIGRANTŮM

ina

KSČM

Jeptiška

KSČM

oracek

SPD

John Wick

KSČM

Kryšpín

Jiné

Půjdu k volbám a dám neplatný hlas, z důvodů kdo nechodí k volbám, tak se stejně nevoliči propočítají a učedníci ve stranách dostanou za nevoliče bakšiš, tudíž nevolič podpoří všechny strany které jsou u korýtek.

tobby

Jiné

Nikoho, na Smíchově letos nejsou zaplaťpánbůh žádné volby.

hdravajse

ANO

mauler.jarda

KSČM

CR chess2017

SPD

anonym

Lahny, jsem v některých věcech při tobě. Nenech se vyprovokovat. Jednou poznají, že jsi měl v něčem pravdu.

Psychotic

Musím souhlasit s Keplerem, že lahny je tady ze všech nejzábavnější. Ale je to tak trochu one trick pony, takže si nejsem jistý, jestli brzo neomrzí…

Kepler

Lahny opět neselhal!

anonym

Ano, protože otrokáři také neselhávají.Kde to žijeme, že za svou poctivou práci lidi nemohou dostat výplatu?!!!
Jak mi vysvětlíš, že miliardář Bakala NEMÁ NA TO ABY LIDEM ZAPLATIL ZA JEJEICH POCTIVOU PRÁCI, kterou zvyšují jeho miliardy?!!!!
Ukaž mi, KTERÝ STÁTNÍ PODNIK ZA KOMUNISTŮ NEMĚL NA VÝPLATY!!!

CR chess2017

ano ano ano jen ne

Kepler

Já ti to řeknu naprosto přesně: ŽÁDNÝ! To nebyly výplaty, ale almužny. Proto platilo, že kdo neokrádal stát, okrádal vlastní rodinu, bylo to vlastně národním sportem, už si to nepamatuješ?

mosoj

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Není mi do toho nic a já jsem otázku nepoložil. Jsi nahlášen pro závadnou diskuzi kvůli urážlivému vyjadřování. Já tedy podrazák nejsem a rád bych věděl proč si to myslíš.

annas

„Cokoliv chceš říci jiným, řekni nejprve sobě.“ Gracián Baltasar

anonym

Správný citát.On Kepler nepřemýšlí takto, on jen NESNESE názor někoho jiného a proto nechává mazat moje odpovědi a diskuze ohledně komunistů.ON NĚJAK NEMŮŽE POCHOPIT, že i komunisti lidi nechali na schůzi říci svůj názor.

Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

mosoj

Rozhodující budou ale volby do parlamentu. Tam, se teprve dozvíš co si obyčejní lidé o vás myslí.

anonym

A to si představ, že nejméně 50 zaměstnaců firmy z které jsem nyní odešel + jejich rodinní příslušníci budou volit komunisty.Věkový průměr v této firmě je 56 let (snižují ho pouze 2 třicetileté zaměstnynkyně, 1 v osobním oddělení a 1 co vypočítává výplaty).Toto nám podnikatel udělal již v minulém roce a chlapi jsou naštvaní.Odejít nemohou, protože která firma by vzala 58leté a více leté do trvalého pracovního poměru?
Jsou to chlapi, kteří tam pracovali už za komunistů a jak říkají, MĚLI SE LÉPE NEŽ DNES.
A ŽÁDNÝ Z TĚCHTO CHLAPŮ NEMĚL ALMUŽNY JAKO DNES.Někteří si postavili rodinné domky (představ si za komunistů a za ALMUŽNY, JAK TY ŘÍKÁŠ, někteří si dokonce koupili žigulíky či Lady.
A okrádat tenkrát NEMOHLI, protože ve fabrice (firmě) kde se vyrábějí ozubená kola NEBYLO CO UKRÁST, takže si na to chlapi vydělali POCTIVOU PRACÍ, akorát tenkrát se dostával od okresu POHRANIČNÍ PŘÍPLATEK NA STAVBU BARÁKU aby lidi bydleli v pohraničí a neutíkali do měst.
TO TENTO REŽIM DĚLÁ PŘESNĚ OPAČNĚ, lidi vyhání z pohraničí a žene je do měst!!!
Jestli TY!!! jsi za komunistů kradl, tak věz, že mnoho lidí nemělo co a kde ukrást!!!

Kepler

BalotaGuy: částečný souhlas, až na toho Kalouska, Top09, případně ODS. Ti už prokázali jak jsou neschopní. No a to stavění ke zdi?

anonym

BalotaGuy, i své předky bys stavěl ke zdi? Pošlu ti pár nábojů!

anonym

Kepler, nejsou volby do Sněmovny!

Kepler

Já vím, ale podle toho jak se politici chovají ve vládě, můžu usuzovat i na politiky v krajských zastupitelstvích. Asi jsem se blbě vyjádřil.