Avatar uživatele
Frogman

Koho budete v říjnu volit?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, suaeda, redy před 2800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jiné

Vím naprosto přesně, koho volit nepůjdu. Svůj výběr ale ještě nemám úplně ujasněný, a i kdybych měla nechám si to pro sebe.

Upravil/a: Nuk nuk

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Frogman Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

KSČM

Jedině komunisty a to ve všech dalších volbách.
Otrokáři v této zemi nás dělníky vykořisťují na každém kroku.Už jsem sice v důchodu, ale ještě jsem dobíral výplatu za měsíc červenec a VŠICHNI JSME za dovolenou DOSTALI JEN ZÁKLADNÍ PLAT 60 Kč na hodinu, prý se nevyrobil ani jeden kus, takže nemáme nárok na plný plat.TOHLE KOMUNISTI NIKDY NEUDĚLALI, tam za dovolenou byla největší výplata, protože se platila průměrem.
A když vidím jak kapitalisti vyjebá…ají z lidmi z OKD a a jsou to i jiné firmy, které nemají na výplaty a přitom majitelé jsou MILIARDÁŘI (to v případě Bakaly), v našem případě majitel má auto v ceně několika milionů a lidem na výplaty dal jen základní minimum.
TOHLE JSEM U ŽÁDNÉHO ŘEDITELE NEVIDĚL, sice měli Žigulíky či Lady, ale DĚLNÍCI MĚLI VŽDYCKY VÝPLATU.
Takže KSČM A NIKDY JINAK!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Jiné

Zatím vyčkávám. Tipovat začnu, až uvidím konečné „sestavy mužstev“. Zatím nevidím žádného vhodného favorita.
Inu jak říká jeden starosta z blízkého městečka „je to sport“.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Jiné

To je tajný – nepovím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Jiné

Nejsem rozhodnutý. Buď KSČM nebo SPD. I kdybych se na poslední chvíli rozhodl pro jinou stranu, tak určitě pro tu, která přinese změnu a odstaví od koryta politiky, kteří jsou u moci přes 20 let…

Upravil/a: tforro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiné

Když vidím ty ksichty, ty sliby, které se snaží vnucovat, tak nikoho, ale protože nehlasováním bych někomu pomohl, kterého bych nerad viděl na kraji nebo v senátu, vhodím lístek do urny prázdnou obálku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Jiné

Zatím se rozhoduju mezi ANO a socany, ale pravděpodobné je i to, že k volbám opět nepůjdu, protože ještě žádná vláda nesplnila mé očekávání. Ale ta poslední aspoň nějaké body u mně má.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiné

Nikoho. Ztráta času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RumCais

Jiné

KDU-ČSL co slíbili splnili a nejsou kolem nich žádné skandály a aféry. Jinou volbu ani nevidím…

Upravil/a: RumCais

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HZK

Jiné

Úsvit :)
Autora ankety tipuji na SPD, díky absenci Úsvitu ;) Ale je to to samé a je chybou že jsou z toho dvě strany.
PS: Kdo nevolí, ať se nevyjadřuje. Je to idiot a blbec.

Upravil/a: HZK

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Jiné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Blaženka

Jiné

Zatím nejsem rozhodnutá, ale vím jistě, že už NIKDY nedám svůj hlas ČSSD – Sobotka zklamal, lžou a kašlou na lidi :(

Upravil/a: Blaženka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karel Gott

Jiné

Budu volit zelené

Upravil/a: Karel Gott

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Norei

Jiné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BLONDY

Jiné

STRANU PROTI MIGRANTŮM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ina

KSČM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jeptiška

KSČM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oracek

SPD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
John Wick

KSČM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Jiné

Půjdu k volbám a dám neplatný hlas, z důvodů kdo nechodí k volbám, tak se stejně nevoliči propočítají a učedníci ve stranách dostanou za nevoliče bakšiš, tudíž nevolič podpoří všechny strany které jsou u korýtek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Jiné

Nikoho, na Smíchově letos nejsou zaplaťpánbůh žádné volby.

Upravil/a: tobby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hdravajse

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mauler.jarda

KSČM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CR chess2017

SPD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Lahny, jsem v některých věcech při tobě. Nenech se vyprovokovat. Jednou poznají, že jsi měl v něčem pravdu.

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Musím souhlasit s Keplerem, že lahny je tady ze všech nejzábavnější. Ale je to tak trochu one trick pony, takže si nejsem jistý, jestli brzo neomrzí…

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Lahny opět neselhal!

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano, protože otrokáři také neselhávají.Kde to žijeme, že za svou poctivou práci lidi nemohou dostat výplatu?!!!
Jak mi vysvětlíš, že miliardář Bakala NEMÁ NA TO ABY LIDEM ZAPLATIL ZA JEJEICH POCTIVOU PRÁCI, kterou zvyšují jeho miliardy?!!!!
Ukaž mi, KTERÝ STÁTNÍ PODNIK ZA KOMUNISTŮ NEMĚL NA VÝPLATY!!!

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
CR chess2017

ano ano ano jen ne

před 2363 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Já ti to řeknu naprosto přesně: ŽÁDNÝ! To nebyly výplaty, ale almužny. Proto platilo, že kdo neokrádal stát, okrádal vlastní rodinu, bylo to vlastně národním sportem, už si to nepamatuješ?

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Není mi do toho nic a já jsem otázku nepoložil. Jsi nahlášen pro závadnou diskuzi kvůli urážlivému vyjadřování. Já tedy podrazák nejsem a rád bych věděl proč si to myslíš.

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

„Cokoliv chceš říci jiným, řekni nejprve sobě.“ Gracián Baltasar

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Správný citát.On Kepler nepřemýšlí takto, on jen NESNESE názor někoho jiného a proto nechává mazat moje odpovědi a diskuze ohledně komunistů.ON NĚJAK NEMŮŽE POCHOPIT, že i komunisti lidi nechali na schůzi říci svůj názor.

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Rozhodující budou ale volby do parlamentu. Tam, se teprve dozvíš co si obyčejní lidé o vás myslí.

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A to si představ, že nejméně 50 zaměstnaců firmy z které jsem nyní odešel + jejich rodinní příslušníci budou volit komunisty.Věkový průměr v této firmě je 56 let (snižují ho pouze 2 třicetileté zaměstnynkyně, 1 v osobním oddělení a 1 co vypočítává výplaty).Toto nám podnikatel udělal již v minulém roce a chlapi jsou naštvaní.Odejít nemohou, protože která firma by vzala 58leté a více leté do trvalého pracovního poměru?
Jsou to chlapi, kteří tam pracovali už za komunistů a jak říkají, MĚLI SE LÉPE NEŽ DNES.
A ŽÁDNÝ Z TĚCHTO CHLAPŮ NEMĚL ALMUŽNY JAKO DNES.Někteří si postavili rodinné domky (představ si za komunistů a za ALMUŽNY, JAK TY ŘÍKÁŠ, někteří si dokonce koupili žigulíky či Lady.
A okrádat tenkrát NEMOHLI, protože ve fabrice (firmě) kde se vyrábějí ozubená kola NEBYLO CO UKRÁST, takže si na to chlapi vydělali POCTIVOU PRACÍ, akorát tenkrát se dostával od okresu POHRANIČNÍ PŘÍPLATEK NA STAVBU BARÁKU aby lidi bydleli v pohraničí a neutíkali do měst.
TO TENTO REŽIM DĚLÁ PŘESNĚ OPAČNĚ, lidi vyhání z pohraničí a žene je do měst!!!
Jestli TY!!! jsi za komunistů kradl, tak věz, že mnoho lidí nemělo co a kde ukrást!!!

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

BalotaGuy: částečný souhlas, až na toho Kalouska, Top09, případně ODS. Ti už prokázali jak jsou neschopní. No a to stavění ke zdi?

před 2799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

BalotaGuy, i své předky bys stavěl ke zdi? Pošlu ti pár nábojů!

před 2800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kepler, nejsou volby do Sněmovny!

před 2800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Já vím, ale podle toho jak se politici chovají ve vládě, můžu usuzovat i na politiky v krajských zastupitelstvích. Asi jsem se blbě vyjádřil.

před 2800 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek