orestez

Když zaletuji studený spoj, zabijou mě? A když zapájím klempířské prvky, taky to bude špatně?

To patří do místních věd.

Odpovědi
Arne1

Dobrej matroš ?

dubraro

Bude to špatně z hlediska odborné terminologie, ale zcela lhostejné z hlediska funkčního.

aliendrone

NE, ale když přeletuješ TEPLÝ spoj, budeš za zpátečnického „něcofobika“ a genderového šovinistu. Pokud jde o zapájení klempířských prvků, zkus místo toho zapálit klepířské sklady (i s pracovníkny). Pokud se k tomu rozhoupáš, chci místo v první řadě s popcornem! :D