Avatar uživatele
FlAsh_7

Když má podle Bible přijit tisíciletá božská říše, bude trvat opravdu tisíc let?

Zajímavá 0 před 7 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jako obvykle jste mohl najít odpověď sám, přímo v Bibli, když ji znáte a víte o tisícileté říši.

Bylo vhodné vložit odkaz, odkud jste čerpal. Jde o Zjevení Janovo. Apokalypsa. To vede k různým spekulacím.

-------

"Velká část chybných a lživých interpretací Bible je založena na chybném předpokladu, že události ve Zjevení Janovo, popisující události během současně probíhajícího Tisíciletého Kristova království se odehrají V POŘADÍ, V JAKÉM JSOU NAPSÁNY. Není tomu tak.

Jan ve svém vidění popisoval události, které budou probíhat současně společně a průběžně v celém zbývajícím Čase. Některé překlady původních textů se neexistenci časové posloupnosti snažili zachovat.

Současné překlady se spíše snaží dostat se do souladu s věroukou mamutích Církevních Organizací, které děsivé vymyšlené příběhy o Posledních událostech používají na manipulaci se svými členy pomocí strachu.

https://odkrytepravdy.cz/…
--------

Milénium, tisíciletá říše - odkryté pravdy

"Bludným naukám, plně podporovaných Satanem, se podařilo oklamat obrovské množství křesťanů i nevěřících, že tisícileté království nastane někdy v budoucnu. Tímto posunutím se Satanovi podařilo získat značný náskok pro své působení na Zemi, neboť oklamaní lidé jednají nesprávně. Rovněž všechny výklady budoucna, pokud počítají s tisíciletou říší až po krátkém propuštění Satana, vypadají nesmyslně a vedou k chybným závěrům.

Tisícileté království Ježíše Krista na Zemi započalo spoutáním Satana při ukřižování Ježíše a bude trvat až do Druhého příchodu Ježíše Krista, který bude také koncem dějin Světa."

https://odkrytepravdy.cz/…

Podrobnosti o Posledním soudu v odkazu

https://www.vira.cz/…
https://www.odpovedi.cz/…

Jinak více informací v Google.

https://www.google.com/…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Ze zkušenosti je známý rozdíl mezi přáním a skutečností. Třetí říše Německá měla také trvat tisíc let, vojska tady byla dočasně, se Sovětským Svazem na věčné časy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je to jen „šidítko“ pro ty, kteří jsou manipulovatelní. Pro ty, kteří jsou zvyklí, že jim stále někdo musí ukazovat cestu. Protože sami nemají svůj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Je to obraz - stejně jako třeba stvoření světa v šesti dnech.

Zdroj: https://www.vira.cz/texty/otaz ky-a-odpovedi/tisicilete-panov ani-v-janove-apokalypse

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

annas: web odkrytepravdy.cz nevypadá jako zrovna důvěryhodný zdroj. Možná stačilo odkázat na jen ne tu Víru.cz: https://www.vira.cz/…

Avatar uživatele
ten který je

Co Vás vede k takové úvaze?Kdo rozhoduje zda je to důvěryhodný zdroj?Vy nebo nějaká komise?Budete tento příspěvek hlásit nějakým vyšším orgánům?

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava