Avatar uživatele
manon

Kdybyste si měli vybrat živočicha (vyjma člověka), kterým byste určitě nechtěli být v příštím životě, který by to byl?

A kterým byste docela chtěli být?
PS: Nevěřím na reinkarnaci, čistě hypoteticky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Lucijej, briketka10, anonym, anonym před 4191 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

já bych chtěl být hadem, protože ten když jde tak leží :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

velkým chlupatým pavoukem co mi lezou teď do bytu za teplem brr..
Doplňuji:
jo a jinak bych chtěla být malým roztomilým černým koťátkem ☺

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nechtěla bych být potkanem. Málokomu se neoškliví a ekluje se mi prostředí, ve kterém žijí a jak žijí. A také bych nechtěla být žádným zvířetem, které může vystupovat v cirkusu. To bych se zbláznila!
Doplňuji:
Možná by nemuselo být nejhorší být krávou třeba v Indii. Sice žádná lidská péče, ale ani otročení, prostě svoboda.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

nechtěl – žížala, kuře (a všechna co jsou chována na maso)
chtěl – orel, černý panter :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nechtěl bych být nějakým hospodářským zvířetem určeným ke zpracování v masokombiná­tu.(Nejsem vegetarián!)
Bral bych být nějakým malým lesním ptáčkem.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Já bych rozhodně nechtěla být cikádou.

Ta stráví 17 let jako larva zahrabaná v zemi (a to některé druhy mají ještě delší cyklus) a když se z ní konečně stane dospělec, tak buď ji někdo sežere anebo to vydrží akorát o chvilku dýl než se spáří a pojde samovolně.
Doplňuji:
Chtěla bych být motýlem monarchou a vyzkoušet si aspoň kousek jejich úžasného výletu napříč Amerikou.

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

V potravním řetězci by se jistě vždy našel někdo, kdo by mě sežral, ale nechtěla bych, aby to byl zrovna člověk. Takže to hospodářské zvíře Ne. Také bych nerada skončila v cirkusu jak si nepřeje Bohemica (ale s tou by tam zase mohla být sranda:-) nebo nedejbože v Zoo.
Koťátko bych chtěla být tak akorát u Briketky nebo u Sůwy, ale rozhodně ne u té hvězdy, která se ho tu nedávno dost drsně zbavovala…:-( – takže roztomilé zvířátko fajn, ale zase mu hrozí útulek. Klidně bych byla tím velikánským chlupatým pavoukem, mám je ráda a jen tak by mě někdo nechtěl ochočit a měla bych klid – žila bych svým vlastním životem, kdekdo by přede mnou radši vyplašeně utekl, než by se namáhal mě hned odkráglovat…Hadi jsou mi taky sympatičtí, ale dneska už je chová kdejaký člen jen kvůli módě, tak trčet někde v paneláku a ne si viset v džungli na lijáně by byl taky vopruz…
Jó a teď mě napadla mořská panna – nevím, jestli je to úplně zvíře, ale je tam propojen tanec (svým způsobem), parádivost, plavání – všechno, co mám ráda – živočich to je – a když se tu bavíme čistě hypoteticky a vlastně na to ani nevěříme, tak mi to snad projde..:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Takhle nepřemýšlím. Každý živočich je něčím vyjímečný a krásný.
Doplňuji:
Pro mě má každý živý tvor stejnou hodnotu. Nezáležilo by mi na tom jestli bych se stala mouchou a žila jenom několik týdnů a nebo dlouhověkou želvou. Klidně bych byla i samičkou komára a konečně jednou také pila lidem krev – i když jenom na chvíli do prvního zaplácnutí. A v převtělování nevěřím.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

axolotl – už jen to jméno se mi od pohledu hnusí

A odpověď na otázku č. 2 je jepice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

urcite bych nechtela byt zadnym jinym zivocichem,jen a jen zas a pouze chci byt clovekem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

nechtěl bych být Jepice nebo laboratorní myš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fg

Já bych určitě nechtěl být mývalem

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Damiano, jako malý koťátko by ses u mě měla jako v bavlnce, ale vlízt mi
domů balkonovejma dveřma v podobě pavouka hodím po tobě vélkou bačkoru,
nebo tě postříkám tekutým Biolitem ať se nacucáš a je po tobě HA!

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Já to tušila! Takovejch by bylo víc – proto bych si žila v přírodě, v klídku, obklopená mouchama na nádherné pavučině, vyvalovačka…co tě napadá, bláhová, já bych byla inteligentní pavouk – nepiju alkohol – natož Biolit!
btw – Ty by ses hodila do pohádky… takový princ proměněný v pavouka by dostal koštětem, ale krásné koťátko by sis nakýblovala hned domů – a nakonec by se ti proměnilo třeba v kdovíjakého vyvrhela!:-)))

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad.Damiana: už před časem jsem tě podezírala (vzpomínáš si?), že jsi adeptka na mořskou pannu. S takouvou bys ale skončila nejspíš v obludáriu nebo panoptiku nebo v přehlídce kuriozit a mně bys nechala v cirkusu ? Tak mě ale napadá, že bych možná chtěla být i lachtan. To už je skoro predátor, je inteligentní a mohly bychom vystupovat společně s Damianou (měly bychom dohromady jeden pár rukou-její ) :))

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

ad Bohemica: To je fakt…nějaká Halabalůza mě nenapadla… To víš, já jsem zblblá těmi nepolapitelnými typy, takže to bych musela mít leda smůlu…btw – no nevím, jestli bychom to v tom lachtaním převleku zrovna s mýma rukama nějak extra vyhrály …:-)))

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Damiano, u mne bys klidně mohla být i tím pavoukem, jen bys musela dát pozor, aby tě neposnídal kocourek 🙂.

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

ad Sůwa: Dík za důvěru. Já bych byla určitě nějaký nenažraný druh, možná by se měl mít na pozoru spíš ten chlupáč!:-))

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

ad Sůwa: Dík za důvěru. Já bych byla určitě nějaký nenažraný druh, možná by se měl mít na pozoru spíš ten chlupáč!:-))

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

http://www.you­tube.com/watch?v=POz­KwyXIbbI

před 4191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

bolak neví, co je dobrý :P

před 4191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: Tím medvídkem poté, co bys jako jepice pošel? :)

před 4191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

hmm, a nebo klíštětem…a nenechat se vytočit

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Axolotl mi přijde jako zcela nevinný a bezbranný tvoreček :) Za to, že ty sis z toho udělal axolotra místo axolotla, to zvíře nemůže :)

před 4191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

BANAN93: Víš Ty, jak báječně si žijou žížaly v Tibetu? :)

před 4191 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek