paul1

Jací byste chtěli být?

Já ve věku věčně dospělý, ale jsem už bohužel ve věku, že se tyto možnosti ve mně střídají (někdy i v průběho jednoho dne). Tyto konstelace mne napadly dnes ráno po probuzení. Prý bývají v tuto dobu nejlepší nápady. Mne napadla tahle kravina 😬. Tak nevím. Prostě je to asi tak, že stárnu a dětinštím. Ale věčně mladý s rozumem dospělého by se mi docela líbilo. Co s tím? Asi nic, stárnu, ani kopnout se do toho nedá. Takže dávám to k pobavení. Jo ještě jsem něco našel, tak to přidám:
Všechny děti vyrostou. Až na jedno.“ Tak začíná kniha skotského spisovatele a dramatika Jamese Matthewa Barrieho o Petru Panovi, nestárnoucím chlapci, který utekl před dospělostí do fiktivní Země Nezemě plné her a dobrodružství.
Asi to znáte. Předpokládám, že možnost d/, resp. 4 asi nebude v anketě využita.

Nejlepší odpověď
annas

Jiná odpověď

Realita – jsem jaká jsem. Vím, kým nikdy nebudu, Ale nechci být slabá, nemohoucí,

„Přece sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru …“, . jak napsal Sv. Čech.

Další odpovědi
Smack

Jiná odpověď

Ani jedno, jednou za život to stačí.

Rokio

Jiná odpověď

Chtěl bych být bohatý a zdravý.

Čecho_slovák

Jiná odpověď

Taký jaký jsem.

elkon

Jiná odpověď

Vyhovuje mi jak to je, jen bych bral trochu zdravější kolena.

marci1

Jiná odpověď

To je úplně fuk, hlavně zdravá a vysmátá. 🙂