dust8

Kdy se většinou z nepořádného člověka, takzvaného „bordeláře“, stává osoba milující pořádek a systém?

Odpovědi
paul1

Když dospěje a ožení se 🙂

elkon

Většinou nikdy, kdo není k pořádku veden od dětství, později se nezmění.

Justin1

Možná se takhle změní poté, co kvůli svému bordelářství utrpí nějakou závažnou újmu, něco důležitého zapomene, zmešká nebo ztratí nebo v lepším případě takové závažné újmě jen o vlásek unikne a je z toho tak vyklepaný, že se rozhodne pro generální úklid ve svém životě.

cappuccino

Proc by to menil, kdyz se vi, ze bordelaci jsou vetsinou kreativni?!