dust8

Kdy a z čeho jste šli naposledy do kolen?

Já semtam. Občas z toho mám sedřená kolena, že mi možná i chybí čéšky. ;)

Dneska to bylo z jedné hlášky babičky, ale to tu nemůžu bohužel zveřejnit, protože by mi byla smazána otázka.

Odpovědi
marci1

Třeba včera. Nechtě jsem vyslechla v restauraci rozhovor dvou mužů: „Co je to idiot? Věc, zvíře?“ Odpověď: „Člověk, jako já nebo ty.“ 🙂

Kepler

Ještě včera v termálném kúpalisku. Rovněž odposlechnuto od dvou mírně zbořených dědků: po piatej borovičke sa mi už ten tobogán nezdál až tak strašný…