Avatar uživatele
Roxana

Kdy jste měli skutecne pocit, ze vas tzv. „Vomejou“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, kapka, johana 56, Emefej, gagaga před 3321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Naposled se mi to stalo loni o prázninách. Byl u nás vnuk (17 let). Večer jsme se domluvili, že druhý den brzy ráno, půjdeme v případě příznivého počasí na ryby. Ráno jsem se vzbudil, byla ještě tma a nechtělo se mi z postele, ale slyšel jsem, že kluk už je vzhůru. Zavolal jsem na něj, ať se podívá, jaké je počasí. Chvíli bylo ticho a pak se ozvalo „Dědo, já nevím, nejde mi internet“. V tu chvíli by mě fakt vomyli.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco, briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Otázek na podobné téma bylo vloženo několik.

Moje skutečné i „vnitřní“ omytí.
Jednou u moře. Šla jsem pomalu do větší hloubky, abych mohla plavat. Najednou se vzedmula vlna a přehoupla se přese mě. V ten okamžik jsem se domnívala, že je to můj konec. Natáhla jsem ruce, aby mě někdo zachránil. Nahmatala jsem vedle sebe postavu, chytla jsem se jí, mezitím vlna odešla… kolem chechot, protože jsem stála asi po kolena v moři a svému údajnému zachránci jsem totiž stáhla plavky o kus níž, než kam patřily ...... připadala jsem si trapně, i když se vše vysvětlilo …

Jinak člověka občas vytočí spousta věcí … jenže často bojovat prot nim je marnost, marnost, marnost … Mnozí nechápou, že „od dobrého slova jazyk nezabolí“ …

--
Jinak výraz, že mě něco „vomylo“ nepoužívám, je zřejmě oblastní. Spíš, že mě něco překvapilo, zaskočilo, vytočilo, nemám dost slov, abych to komentovala atd…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Mě se to stalo několikrát (spíše mnohokrát) na WW – přišla vlna a i přes polosuchou bundu mně „vomyla“ až do ponožek…
😉
A jinak mne vobčas „vomejvá“ z lidské tuposti, naštěstí ji nepotkávám příliš často…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Vyrostl jsem na vesnici, kde jsme cca před třiceti léty, už coby měšťáci začali chalupařit. Ze sporáku v kuchyni jsem právě vymetal popel, když se mne tehdy asi pětiletá dcera zeptala „tatínku, co to je, to jsem ještě neviděla“?!
Bohužel jsem si jist, že úplně stejně by se mne dnes optala naše vnoučata. Bohužel místo sporáku topíme wafkami.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Efemej → tak to je ´nepřekonatelné´…
;-DDD

před 3321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

To víš, děti informačního věku. Škoda jenom, že tu nemůžu napsat, co všechno jsem mu v tu chvíli řekl.

před 3321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

tak toto jsem nezažila 😁

před 3321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek