Kepler

Kdo nebo co vám kromě komárů nejvíc pije krev?

https://pixaba­y.com/en/flies-mosquito-spider-insect-161351/

Nejlepší odpověď
michalds

nespravedlnost

Další odpovědi
Rokio

Zbytečná práce.

da ny

Komáry doma nemáme venku jen komár, ovád a spol.
Pijavice mne míjejí......
Co nemohu ovlivnit, jsem již dávno přestala řešuit, včetně politiky.
Tedy nikdo a nic.

Tu a tam mi nadzdvihnou (vytržené) mandle v obchodech. To, když se domnívají, že jsou lidi prasata a snaží se prodat potraviny, které jsou zrovna na odchodu a já pak musím zajít do jiného obchodu. :D

hapiky

Ze srdce nenávidím zloděje, je to snad ještě horší, než pít krev.

jirka F

Když mě někdo bezdůvodně nadává.To mě pije krev.

dudu

Neprofesionalita a neumětelství.

ivzez

Hloupost, bezohlednost a sebestřednost.
_______
Doplňuji:

Michalds mi připomněl ještě nespravdlivost.

zvonisek

Nejvíce mi pije krev lidské a zvířecí utrpení, potom lidská blbost a bezohlednost. Pije mi krev i má deprese.

Zdroj: Zkušenost

zjentek

Kdo nebo co… Pohodlnost homo sapiens, čili zaostalý, nevýkonný a přitom vysoce energeticky náročný, pro samotný život neúčinný systém práce-rodina a z něj plynoucí neodvratná likvidace jejich domovské planety Země.

Pohodlní pohodlnost nevidí (s plnými ústy a žaludkem se mozek dostává do jakéhosi módu útlumu) a hluboká neúcta obézních, vysoce postavených činitelů ke zdravým, prostým, nezištným jedincům, mně pije krev mnohem více než nejvíce a měla by se neprodleně řešit!

Řešení- celoživotní zákaz duševní práce obézním, pro tyto osoby zákonem nařízena pouze fyzická práce. Jakákoliv neúcta obézních vůči zdraví či štíhlým, čili citlivým jedincům by byla z nařízení štíhlé vlády trestána těžkým žalářem, kde by se při menších porcích jídla mnohem více fyzicky pracovalo. Samotný pohled do sněmovny či senátu by byl čirou pastvou pro oči- šťastný pohled na šťastné, štíhlé, tudíž zdravě rozhodující poslance a senátory bez zvláštních omezení obezitou.

Zjentek Original.

Rokio

adresováno všem: Ostatní uživatele nejvíce budou štvát podle mě moje otázky.

zjentek

Nikoho štvát nebudou, jsou málo provokativní.