dust8

Kdo mi bude odpovídat na otázky po smrti?

Bůh? Ďábel? Nebo se zase vrátím na odpovědi? Možná se narodím už na Marsu a budou to www.odpovedi.mars?

Nejlepší odpověď
led

Záleží od toho, či máte na mysli smrť odpovedajúceho, alebo vašu.

PS. mám pocit, že vy už ste zmrtvychvstaný – prípadne reinkarnovaný na tejto stránke.

Další odpovědi
briketka10

Říkám už to nehul..

anonym

přiznej se, že tys do těch stránek Bible kterou do úplného zblbnutí listuješ 5× denné začal ubalovat i nějaký vydatnější matroš 🙂 Ani žádný bůh (který vlastně?) ani ďábel, či jiné fantasmagorické ztvárnění našich vlastních chyb. Po smrti už ani zelení pidimužíci.