JanyOK

Kdo je tu na „Odpovědi“ nejdéle?

Nejlepší odpověď
annas

Nejdéle je na Odpovědích uživatel Blesk26,objevuje se občas – registroval se v červnu 2009.
Dále od podzimu 2009 – panenka,jarni,qu­entos,Miroslav­st,jahoda,stan­da,Beas,starší uživatelé např. annas,bubca,ilines odešli.

Další odpovědi
Terryle

Samozřejmě to může být někdo, kdo sem už nechodí nebo se ukáže jednou za týden, ale z těch dodnes hodně aktivních? Tipla bych Miroslavast, Panenku nebo Hanulku. Ale sázím na toho Míru. Míro, přiznej se!!! :o)

dědapetr

To nevím,ale myslím že administrátor a pak ti ostatní.:)

hanulka11

Tak já fakt ne, já jsem tu nedlouho… od konce října, ale už jsem toho tu zažila dost.