Konecne jsem se dockala ! 🙂 Jdu se neceho napit a pozdeji budu reagovat , dekovat, vyznavat lasku , posilat pusinky ..

a desit se , jestli prijde i nejaka kritititicka ! 🙂

  • iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Gratuluji k úspěchu dosažení zlata a ať tě nenapadne nás opustit když jsi získala zlato.

Další odpovědi
iceT

Třikrát sláva,třikrát hurá,–iv-je zlatá!Moc gratuluji a hodně moc dalších vtipných odpovědí…

Andělé

  • iv-,Vy jste zlatá? Jé a to jste se nemohla dočkat,že,když jste si sama sebe všimla první 😁)

Tak moje drahá,zlatá -iv-. Co přát zlatíčku ke zlatu? Naše zlatíčko jste už dávno a k těm zlatým palečkům přidávám pár svých upřímných slov:
Vaše laskavá,veselá,up­římná,spravedli­vá a láskyplná duše,nám tu všem krásně pomáhá,potěší nás,rozradostní i rozchechtá…
Je to opravdu potěšení tu s Vámi být a vždy,když mi není dobře a přečtu si pár Vašich slov,se mi oči rozjasní a opět úsměv navrátí…:-)) Za to Vám moc děkuju 🙂
Jste pohlazení pro nás pro všechny.
Přeju jen to nejlepší a budte tu s námi ve zdraví co nejdéle.
Máme Vás tu rádi!!! .....:-):-):-):-):-):-)

arygnoc

jj, kdy, kde?

tom004

Ještě jednou,blahop­řeji.Zůstaň taková,jako dosud.Vždy na příjmu,a vždy s barevnými,vtip­nými,a poučnými odpověďmi. 🙂

http://img.na­dapenny.com/t20/112­33/nadap103005295­970230.jpg