Avatar uživatele
anonym

Konecne jsem se dockala ! 🙂 Jdu se neceho napit a pozdeji budu reagovat , dekovat, vyznavat lasku , posilat pusinky ..

a desit se , jestli prijde i nejaka kritititicka ! 🙂

  • iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Berušinka, iceT, Andělé, Kerberus, hanny 2, tom004, barnajka, dědapetr, arygnoc, anonym před 4603 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Gratuluji k úspěchu dosažení zlata a ať tě nenapadne nás opustit když jsi získala zlato.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Třikrát sláva,třikrát hurá,–iv-je zlatá!Moc gratuluji a hodně moc dalších vtipných odpovědí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,Vy jste zlatá? Jé a to jste se nemohla dočkat,že,když jste si sama sebe všimla první 😁)

Tak moje drahá,zlatá -iv-. Co přát zlatíčku ke zlatu? Naše zlatíčko jste už dávno a k těm zlatým palečkům přidávám pár svých upřímných slov:
Vaše laskavá,veselá,up­římná,spravedli­vá a láskyplná duše,nám tu všem krásně pomáhá,potěší nás,rozradostní i rozchechtá…
Je to opravdu potěšení tu s Vámi být a vždy,když mi není dobře a přečtu si pár Vašich slov,se mi oči rozjasní a opět úsměv navrátí…:-)) Za to Vám moc děkuju 🙂
Jste pohlazení pro nás pro všechny.
Přeju jen to nejlepší a budte tu s námi ve zdraví co nejdéle.
Máme Vás tu rádi!!! .....:-):-):-):-):-):-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

jj, kdy, kde?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ještě jednou,blahop­řeji.Zůstaň taková,jako dosud.Vždy na příjmu,a vždy s barevnými,vtip­nými,a poučnými odpověďmi. 🙂

http://img.na­dapenny.com/t20/112­33/nadap103005295­970230.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek