zjentek

Kdo je to vlastně společnost a co ji určuje?

Určuje ji bezvýhradně počet hlasů, které vyvolení obdrží od širokých mas/davů vlastní entity, již bezmezně touží patřit do společenství, které jinak nevidí/nevnímají?

Vlastně jsem zamoměl vložit ilustraci, poprosím o zhlédnutí do konce>>>https:/­/youtu.be/Nhe-LJLZMHk?t=275

Nejlepší odpověď
paul1

Něco o společnosti a jejich různých formách je tady:

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Spole%C4%8Dnost

Další odpovědi
VaclavZeman

To ani neni otazka pravnickeho typu, je to takove az filozoficke. Ale s tim prispevkem v diskuzi jsi me az rozesmal. Dekuju.

elkon

Ty máš teda zájmy. Tohle běžného člověka nenapadne, stále ze zabýváš zbytečnostmi.

zjentek

Václave od tebe coby od člověka který zde inteligentně a řečeno v dobrém „nejvíce pobaví“, mě to zvláště dojímá, děkuju!

zjentek

Elkone a dopa ti nakukal, že zjentek je běžný člověk?

elkon

Tak vidím zjenteku, že jsi ani můj příspěvek nepochopil. Nepsal jsem, že ty jsi ten běžný člověk. Prezentuješ se podobně jako Rokio, jen s tím rozdílem, že nemáš sebedestrukční myšlenky.

zjentek

No vždyť jo. Vždyť píšeme oba totéž. No ale tak potom co tu pleteš běžné lidi, když se ptá zjentek? Hm… hm… Někomu z nás dvou to tady nedopaluje jak by mělo, nejspíš starý svíčky. Musím si tu tvou odpověď teď kvůli tebe znova přečíst🤷‍♂️

zjentek

Vůbec netuším na co se tady vlastně ptám.