Drap

Kdo je tady nejmladší uživatel?

Snad ani nemusíte odpovídat. Inspiroval jsem se zde. Je mi to uplně jedno a taková informace mi ani nebude k ničemu dobrá.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Mám pocit, že já a Alvin jsme nejmladší uživatelé. :))

Další odpovědi
zjentek

nemám tušení, ale přesně vím, kdo je tady nejblbější ..na pět = .....

anonym

Pokud ti nebude k ničemu dobrá,tak proč ji sem vkládáš Drape?
Nejmladšího uživatele nezjistíš,ale kdo je tu nejstarší teda víš?

redy

Drape, když je nejblbější proč na ni chytáš palce? ☹

Drap

Nerozumím ? Co má otázka za spojitost s nejblbějším uživatelem ?

redy

Já mluvila o otázce, ne o uživateli.
Nějak v tom bruslím, píšeš, že Jugar položil blbou otázku.
A ty, abys jako ukázal, jak je otázka blbá, si vložil prakticky totožnou. Týjó – :o/

briketka10

Nejblbější je tu přece Jugar maže z ničehonic
moje 2 odpovědi na Ulož. to kde já stahuju
legálně filmy a mou gratulaci je to prostě
nejblbější uživatel ze všech tady !! Jen nahlašuje
a maže já mu to oplácím nejsem v tomto případě,
jako WC splachovací existujou kadiboudy kam on
patří a ještě, aby se za ním pořádně zaklaplo to víko !!
Taky jsem mu nahlásila téměř stejné 2 příspěvky.
Nechápu co ho k tomu vede. Vy ano ?
A já nejsem sama komu nahlašuje příspěvky :((

Drap

Samozřejmě že vím kdo je nejblbější, také to každý den dokazuje. A nemusím ani počítat písmenka.

Drap

Jugare, neni pro mně ničím zajímavé kdo je tady nejstarší a je mi to jedno. Otázku dávám ze stejných důvodů jako ty, když se ptáš kdo je tady nejstarší. Odpověď neni k ničemu ani mě ani tobě, ale ty jsi přímo mistr debilních otázek, tak proč se u tebe nepřiučit.

redy