NemamSlov

Prvorodeny, najmladsi ci jedinacik? Co je najlepsie? Dovod?

Odpovědi
Konan-Pain

Za mě nejmladší :P Myslím si, že rodiče poslední dítě rozmazlují více než prvorozené. Navíc je na vině, podle rodičů, většinou starší a mladší žádný problém nemá.

marci1

Nejlepší je nejmladší, protože mu všechno projde. Potom asi jedináček, sice nemá sourozence, což je pro něho mínus, ale více se mu doma věnují a to co by dostali dva, dostane sám.Ve velké nevýhodě je nejstarší , protože musí mít rozum, musí se starat o mladšího sourozence, nebo i hlídat. Prostřední je takový neutrální.Ale v dospělosti se to většinou srovná.