Jaký je na to váš názor pražáci,vegetariáni a abstinenti?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/362671-smrt-vegetarianum-a-abstinentum-prohlasil-dobre-naladeny-zeman-pri-foceni-s-vinari.html
Co si o tom pánovi máme myslet?Koho urazí příště?

Nejlepší odpověď
fcoop

Berte pána s rezervou.
Není nejmladší,žije bouřlivě a nedávno prožil šok,když mu vyhořela jeho knihovna.
Podle jeho mluvčího mu shořely obě knihy a on velice špatně nese skutečnost,že si tu druhou nestihl vybarvit.

Další odpovědi
Drap

Je to jeho názor. Má na něj právo a nikoho tím neuraží, obzvláště v tom tónu v jakém to bylo řečeno. A co si myslím o samotném Zemanovi ? Neni to důležité. Faktem je, že jsme si ho jako národ zvolili jako presidenta, tak by jsme ho měli i tak respektovat. Osobně bych si dovedl představit na tomto místě i několik jiných lidí, ale je zbytečné probírat cokoli, s čím nemohu nic dělat. Tedy až do příštích prezidentských vo­leb.

Putin

Nevěřím, že tohle řekl, několik lidí to popřelo. Vlastně to tvrdil jen jeden chlap. Jenže známe naše média, na prezidenta hází špínu při každé příležitosti! Jsem rád, že máme Zemana na hradě!

dudu

Lidi přestaňte blbinkat, vždyť je to jen nadsázka a prezident, ač letitý pán, se tak trochu chová jako bouřlivák. Nebuďte suchaři a co nejdříve zajděte do sklípku!

VeRe1983

Po masakru v Uherském Brodě si brát do úst smrt, well done. Najde se vůbec někdo příčetný, komu to přijde více vtipné, než blbé a neomalené?

Karel 147

Víno se dělí na tři skupiny. 1,De 2.Eště de. 3.Dobré pro PRAŽÁKA.

anonym

Vegany také nemusím,protože jsou vybíraví až arogantní – zejména ti „bohatí“ (příliš sebevědomí) intoši.

zjentek

už není co dodat, tento jeho dnešní výrok jsem komentoval dva roky zpět ..viz historii zde

turbo085

Né každý se přiklání k životnímu stylu, který je vlastní pro velkého pána :)

lota

Já už si o něm myslím své dlouho a odmítám se jím zabývat. Škoda jen, že je to zrovna prezident.