Kulpix

Jaký je zde, podle Vás, nejmladší a nejstarší uživatel?

Nejlepší odpověď
annas

Jaký? Malý, vysoký , štíhlý, baculatý, svobodný, ženatý, bezdětný, světlovlasý, tmavovlasý atd.

Který? Uživatelé se mění, přichází hodně nových, občas se objevily ankety, které se týkaly rozpětí věku.

Statistika se zde nevede, jak to tedy můžeme vědět? Sice občas někdo věkl prozradí, ale to nic neznamená. Věkové rozpětí je široké.
Školáci se dají poznat podle dotazů, ale zde je dotyčný nejmladší, se nedá zjistit.

Další odpovědi
dubraro

IMHO nejmladší pod deset let, nejstarší přes osmdesát.

MobilManiak

Nejmladší je kdokoli, neznáme ho, někdo se mohl registrovat právě teď, nový uživatelé (většnou jednorázoví) přibývají pořád.

anonym

Jaký? Jeden je mladý a ten druhý v seniorských letech.

zjentek

Navazující dpověď na odpověď dubrara- myslím, že jsou tady i mnohem starší.

Mc Merkurion

… podívej se do archivu, otázka na toto téma se zde pravidelně objevuje …

… není slušné u dámy uvádět věk, proto neodpovím jinak, než hledej …