Nejstarší řemeslo je známé,ale ví někdo,které řemeslo je nejmladší ?

Doplňuji:
Nezletilým se na otázku neodpovídá! 😁

Nejlepší odpověď
lexx

nejmladší řemeslo bude tzv.hodinový manžel, víte co to je ? inzerátů je plno, podotýkám že ne sex ani erotika

Další odpovědi
Deli

Hodinového manžela mám doma 🙂 Tedy mám doma manžela a půjčuji ho do jiných domácností na hodiny 🙂

Myslím, že nejmladší řemeslo se bude týkat IT, různých nových programů, grafiky apod.

Alesh

Tipuju opraváře mobilů.
Jsem zvědavý, kdy se tu někdo zeptá, jaké je to nejstarší řemeslo, že ho nezná. 🙂

MacChill

:D Barbakan si o tu otázku říká :D

Jaké je nejstarší řemeslo?

anonym

opraváž Ipodů :)

rád bych se zeptal, jaké je to nejstarší řemeslo? :)

Jikra

Nejmladší řemeslo,ale které taky sype jako to nejstarší,jsou „lobisti“.Ty,co ostatní přispěvatelé uvádějí,jsou proti nim jen ubozí příštipkáři.

baghira

Nejstarší řemeslo je osvětlovač:
A řekl Bůh: Buď světlo! A bylo světlo.

led

Nie je náhodou
najstaršie remeslo elektrikár?
Niekto predsa musel naťahať káble :)

led

A kto ho naučil hovoriť a akou rečou?
PS.
Baghíra, barterový obchod možno robiť aj potme :)

baghira

:) v té době neměl s kým mluvit ani s kým obchodovat. A řekl to Božím jazykem – hebrejsky :)))

anonym

ale notak, barbakane, vaši pochopové se chtějí něco dozvědět :)

led

najstaršie remeslo:
pracovník(čka) využívajúci systém barterového obchodu.
Pre neznalých:
Barterový obchod je druh obchodu, při němž se zboží nebo služby vyměňují za určité množství jiného zboží nebo služeb.
zdroj formulácie wikipedia.

anonym

děkuji led :)