hanny 2

Dudu je ZLATÝ!Všimli jste si toho někdo? GRATULUJI!!!

Doplňuji:
ad eLx – na takových otázkách se body NEHRABOU!Jako „bronzový“ jste si už dávno mohl všimnout,že takové gratulace jsou zde zcela běžnou záležitostí a patří ke zdejším „společenským událostem“.Ostatně je to pioprvé,co jsem tuto otázku položila já.Pokud závidíte,buďte všímavý a nahrabete si taky!

Nejlepší odpověď
Michal Kole

nevšiml a takových věcí si nějak nevšímám, ale blahopřeji mu

Další odpovědi
WeeBear

Všimla jsem si toho, když mu chyběly asi tři body do zlaté úrovně. A pak už jsem zde viděla jeho odpověď s nádhernou zlatou hvězdičkou. 🙂

I já se přidávám ke gratulacím. Jen tak dál! Třeba admini vymyslí diamantovou úroveň! 🙂
Doplňuji:
eLx – haldu bodů? I když je tu hvězdiček více, tak Hanny dostala pouhopouze tři body (více o bodování – http://www.od­povedi.cz/bodo­vani ). Řekněme, že za všímavost. A nedělejte dusno, vždyť je tu fajn. K tomu, také by vám bylo příjemné, kdybyste se dostal na stříbrnou úroveň a někdo vám popřál, ne? 🙂

Andělé

Dudu,i ode mě přijměte mou gratulaci ke zlatu,máte ho opravdu zasloužené. Ráda si čtu Vaše otázky i odpovědi,jen tak dál..:-)

dudu

Děkuji za gratulace a slibuji, že setrvám v dosavadní nezávazné účasti a podpoře všech dobrých lidí nejen na těchto stránkách. Na adresu potrefených pak směruji jednu žádost a sice: než příště opět vezmete moji osobu nebo i přezdívku do svých úst, tak si ji laskavě napřed řádně vypláchněte. Děkuji.
Doplňuji:
P.S. přezdívku dudu jsem si přivlastnil od naší nejmladší vnučky z doby, kdy žvatlala a chtěla říci dědo.

Alesh

Tak to si otevřu flašku, dám si na ní dudák a budu dělat dudu! 🙂

aramah

Nevšimla ale velká GRATULACE.

tom004

Tak to mu také rád blahopřeji.
Doplňuji:
eLx – jestli ti slovo slušnost nic neříká,tak raději neodpovídej.

ten který je

Dudu je veterán a to zlato si zaslouží.Blahop­řeji.

casey

Take se pridavam ke gratulacim. Zlato zaslouzene.

dědapetr

Připojuji se ke gratulaci.

Drap

Připojuji se ke gratulaci i za ty ostatní, kteří tady nejsou a přeji mnoho dalších úspěchů

Natee

:) Tak se připojím, také gratuluji ke zlatu!
Doplňuji:
eLx:
Haldu? Po jednom bodu za každé označení otázky za zajímavou.. Je to její plus, že si všimla

briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=I­pOoPQ6JmbM&fe­ature=related

taky se přidám a gratuluji !!
Doplňuji:
moc se omlouvám !

anonym

dudu,já ze srdce gratuluji,to je první věc v tomto roce,kterou tady píšu s potěšením.

fcoop

Dudu – gratulace veliká,jako celá Afrika.

eLx – abys neprasknul,kdo by to uklízel.

SINGO

Též se přídávám ke gratulantům a gratuluji.

barnajka

Dudu – vám ode mě letí veliká veliká gratulace!
Jste rozumnej chlap, inteligentní, nekonfliktní, se smyslem pro humor… to zlato je 100% zasloužený ;)

eLxi, vám zase pro změnu posílám jednoho velikýho velikýho virtuálního facana, abyste si ty závistivý řeči pro příště rozmyslel ;)

A hanny, ta si zaslouží velikou velikou veřejnou pochvalu: za všímavost a pohotovost.
Když tu teď není -iv-, někdo se té funkce ‚hlídacího pejska‘ bude muset ujmout…
Hannyyyy, viď že se obětuješ a budeš nám ty žebříčky hlídat i dál?!
Viď že jo?! ;)

led

Dudu, blahoželám
s malou výhradou k načasovaniu.
Nemohli ste si počkať do prvej sekundy Nového roku, (ako 1.dieťa na Slovensku)
mohli ste byť
Prvý zlatý 2012!
Takto ste ten
Posledný zlatý 2011.
Ale i tak,
zlato ste si zaslúžili!

Pre Hanny 2
…ale len hrabte, hrabte,
nech ste už konečne Zlatá Hanny 2!
Zlato nie je za leňošenie,
ale za prácu.
A just!
Naschvál,
závistlivcom, …

anonym

Gratulace tuplovaná – nejen ke zlatu, ale i dlouhodobé úrovni příspěvků a možná i „majstrštyku“ načasování na Nový rok.
hanny, na škarohlídy nehleď, ostatně jsi byla jednou z oslovených při předávání štafety od iv, jež teď beztak pauzíruje.
Gratulace už dávno není o bodech, ale o uznání a vybudovaném renomé.

arygnoc

graruluji.

Jikra

Já bych taky velice rád pogratuloval ke zlatu.Dobrá práce,chlape.

kropitko

Gratuluji a moc vám to Dudu přeji.

hanulka11

dudu .....velice zasloužená gratulaceode mne … tvé příspěvky jsou velkým přínosem

sledovala jsem to ,ale pak mi to uniklo …občas nakouknu jak kdo „sprintuje“

johana 56

Skvělé a zasloužené vykročení do Nového roku,gratuluji.

chudst

Dudu – gratuluji! Moc, moc a moc! A jeste jednou moc :) Ale jak by rekla nase -iv-, pro me jste byl zlaty jiz drive a zadne zlato jste k tomu nepotreboval :)

eLx – na techto strankach se nahrabavaji body za daleko horsi veci, staci se podivat do sekce Ankety a zabava ci Aktuality. Tohle sice je trosku v rozporu s kodexem, na druhou stranu, zlatym a stribrnym se tu clovek nestava jen tak, a vsichni to tu radi ocenime za to, co pro nas dela. K soucasnemu stavu ma tahle otazka 25 hvezdicek – myslite si, ze to je o tom, ze davame cilene body hanny2, anebo o tom, ze se nam libi, ze si toho vsimla a spolecne s ni blahoprejeme dudu? Tohle je vazne od vas podpasovka.

eLx

dudu je zlatý a hanny si na tom nahrabala haldu bodů..

máte žebříček, na co tyhle gratulace? zbytečnost..
Doplňuji:
miluju moralisty..

Damiana

Blahopřeji a beru jako motivaci a výzvu. To už je můj osud, mít takovéhle vzory. 🙂

annas

Jako vždy pozdě. P. Dudu, upřímně gratuluji.

kropitko

Annas, já přišla s gratulací také pozdě, hlavně se cení snaha, ne,,,??? No a těch bodů, co za tu gratulaci nasbírám, to je přeci bomba,,,DDDDDD

Jak říkám, tady aby se člověk bál i napsat otázku, či dokonce odpovědět, co kdyby za to byli nějaké bodíky,,fakt to je hnus, co se tu poslední dobou děje, čekala jsem, že se to třeba uklidní, ale koukám, že ne,,,,

annas

Kropítko, máte pravdu. Vy sem nechodíte už tak často, proto Vám řada skutečností uniká. Po dalších zkušenostech a návratu zpět jsem si řekla, že se nebudu k ničemu vyjadřovat…

hanny 2

ad kropítko – to jsem opravdu netušila,když jsem včera úplně náhodou zjistila,že je dudu „zlatý“ a dala sem tuto otázku,co z toho díky eLxovi bude za poprask!Ale docela jsem se pak pobavila,díky všem za podporu!

annas

Hanny, vložila jste gratulaci. Je dobře, že jste si všimla změny barvy hvězdy. Blahopřání je jakási tradice. Nic se neděje, určitě jste dudu způsobila radost.

hanny 2

Já jsem si ani změny barvy nevšimla,ona ta zlatá a bronzová jsou hodně podobné.Úplně oklikou přes nějaké otázky před rokem jsem rozklikla celkový žebříček a všimla si toho,že dudu má něco málo přes 10tis.bodů,tak jsem tu gratulaci vložila.

kropitko

Hanny, já tomu prostě nerozumím,,,3 body co jste za to dostala to je docela nářez. Příště se na to vykašlete, počkejte až někdo tu gratulaci vloží a pak gratulujte, za to se sbírají body, ne za otázky,,:-D

Andělé

No tomu jsem se přátelé také od srdce zasmála:-D.
eLx,děkuji,dlouho jsem se tak nezasmála:-D. Co si to ta Hanny2 dovoluje,že? Tak nehorázně nasbírat haldy bodů! Hanny,stydte se,3 body,taková hamižnost! Hanny2,TyTyTy! No to se nás to tu hamižníků našlo,co?:-D
Jdu se za nás za všechny ,kát a pomodlit do kostela…

hanny 2

Ale já jsem vůbec netušila,že nějaké body získám!Vždyť přece v kategorii "ankety a zábava"přičítány nejsou!Měla jsem velkou radost z toho,že jsem to zjistila jako první,ještě jsem několikrát kontrolovala otázky od rána,abych nebyla trapná a otázku jsem vložila úplně nezištně!

led

Neznalost zákona neomlouvá.
Tak a teraz sa kajajte :) nech Andělé nie je sama.
Pokračujte ďalej v evidencii bodov…

Andělé

Led:-D,pojdte se se mnou všichni kát,jsme my to hříšníci…:D)

kropitko

No právě, že jsou, to je ale jedno, neřešte to,, bod sem, bod tam.

briketka10

ano souhlasím, vždyť máte bodů dost hrabat tedy nemusíte a pro Meropu mám podobné, dávat užitečný palec takové odpovědi ?! nechápu..

asi se na dnešek oba špatně vyspali!!!

hanny 2

Opravuji – poprvé.