Obdržel jsem e – mailem tuto výzvu !

Jaký je váš názor?!

Přepošlete to stokrát dál a možná změníte osud tohoto národa…
# Vážení přátelé,
# některým z vás budu připadat směšný, někteří se urazí.
# ale to je riziko podnikání. . .
# Dostal jsem mail s krátkým projevem – se kterým nelze než souhlasit.
# Protože naši arogantní mocipáni na náš hlas kašlou – měli bychom je chytit
# za pačesy a pořádně je vykoupat ve Vltavě po vzoru slavných defenestrací.
# Jenže nenásilným – leč DŮRAZNÝM způsobem.
# Generální stávka je cesta – je to způsob, jak všechny ty Kalousky,
# Topolánky,Grossy, Paroubky, Dienstbiery, Schwarzenbergy, Vondry, Havly,
# Klause, Kelnery i Bakaly a stovky dalších, včetně lokálních gubernátorů
# VYPRÁSKAT z jejich postů.
# Oni si udělali z politiky svůj OBCHOD a pokladničku a rozprodali státní
# majetek sobě a svým kamarádíčkům, zničili naše statky a vtáhli nás do lůna
# EUSSR – sdružení horšího než RVHP.
# Kdysi bohatý stát je dnes zadlužený, naši občané robotují jako Za Marie
# Terezie za mrzký peníz a jejich vydělané peníze mizí v kapsách
# zahraničních bank v podobě hypoték,leasingů a lichvářských úvěrů.
# Veškeré přírodní bohatství na území České republiky MUSÍ patřit našemu
# lidu, ne zkorumpovaným jedincům.
# Přírodní bohatství musí patřit těm, na jejichž území se nachází
# – tedy lidu České Republiky.
# Pojďme je vyhnat, seberme jim jejich majetky, které si stejně ukradli.
# MĚLI BYCHOM JÍT VE STOPÁCH ISLANDU – svrhnout vládu a donutit parlament,
# aby upravil Ústavu ČR. V Británii, USA, Austrálii, Kanadě atd. . . se šíří
# mírumilovné, ale nátlakové
#
# hnutí Lawful rebellion – Zákonná rebelie.
# Podle Ústavy Británie z roku 1215 je vstup do EU vlastizradou – podali
# trestní oznámení na královnu a všechny členy vlády a parlamentu, kteří #
# podepsali vstup VB do EU.
# Vstup VB do EU je v rozporu s jejich Ústavou – a tedy NEPLATNÝ.
# EU musí vzniknout znova – ale na naprosto jiných principech – nesmí tomu
# vládnout kapitalisti jako Baroso, van Rumpuy a pod.
# Dnes to hnutí má statisíce členů – na jejich straně jsou
#
# advokáti, soudci, policie, armáda a většina národa.
# Bude mela. . . . vláda v Británii se klepe hrůzou a hledají cestu, jak
# rebelii zastavit. . . . ale není cesty zpět.
# Buď ke svobodě nebo do OTROCTVÍ.
# Měli bychom to udělat též – tedy jestli se považujeme za hrdý národ
# Slovanů
# Jsme hrdí Slované anebo otroci Germánů, Franků či Rockefellerů???
# LIDIČKY – JESTLI NEJSME TUPÉ STÁDO – pojďme jim ukázat naši sílu
# – a vystávkujme je.
# Pojďme se 18. listopadu sejít v Praze a ve všech velkých městech ČR -
# pojďme
# mírumilovně obsadit prostranství a donutit tak všechny mocenské složky
# odstoupit – předat vládu Parlamentu, který bude zvolen v přímé volbě a ne
# fraškou stávajících parlamentních voleb.
# Udělejme si naši zem pro nás a ne PRO NĚ.
# s úctou Aleš Svoboda

Nejlepší odpověď
tom004

Na takové e-maily nereaguji,a rovnou je mažu.

Další odpovědi
hanulka11

Takové kecy nic nezmění a nereaguji na to ani to neposílám dál .

Meropa

Myslím že je to zajímavé.
Četla jsem např. že Česká republika má dluh, ale nějak tedy nevím za co považovat Českou republiku, za politiky? nebo občany kteří většina z nich si poctivě pracuje a žije a mají mít dluh?
Připadne mi že za ČR se dají považovat politici kteří za tento stát pořád něco dělají (hlavně dluhy), a ne lidé co si hledí svého.
Myslím že by nějaká stávka nám obyčejným lidem nijak neuškodila, ale kdovíjaký úspěch by to zřejmě také nebyl…

Georgo2010

Takovéto emaily rovnou mažu. Výzva by mohla najít uplatnění spíše na sociálních sítích. Nicméně obávám se, že by toto poslání příliš úspěchů nesklidilo.

rosinka

Jednou to tady stejně rupne,lidi si donekonečna nenechají všechno líbit, ale otázka je, jestli se pak dostanou ke kormidlu ti správní. (správní – myslím,ti co nemyslí jen na svůj prospěch a peníze). Ještě doplním – za komunistů jsme si taky mysleli,že to nemá cenu,že kdovíjaký úspěch by stejně nebyl,a že jít proti,nemá cenu.