Kepler

Kdo byl původně Venom?

Narazil jsem na mnoho názvů obsahujících „Venom“ – názvy filmů, hudební oblast aj. Sci-fi film Venom je právě uváděn do kin a na ulozto.cz se už dá stáhnout s českým dabingem.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, zda máte na mysli toto:

"Původní Venom byl odpadlík

Symbiont se na Zemi neocitl náhodou. Původně šlo o člena mimozemské rasy Klyntar, která se snažila chránit vesmír před hrozbami. Venom se ale spojil se špatným hostitelem, v důsledku čehož ho zástupci jeho rasy vyhnali do vesmíru, kde nakonec nenatrefil na nikoho jiného než Petera Parkera. A dál už to znáte…"
http://www.drbo­mat.cz/kino/ve­nom-9-zajimavosti-o-kterych-venom-nechce-abyste-je-vedeli/

Anglické zdroje

1. Venom je smyšlená postava, která se objevuje v amerických komiksových knihách vydávaných Marvel Comics , běžně ve spojení s Spider-Man – více
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Venom_(Mar­vel_Comics_cha­racter)

2. https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Venom_(Mar­vel_Comics_cha­racter)

Venom is a class of animal toxins – raději vkládám originál.

Venom může také odkazovat na:
Komiksy, Film, Televizi, Hudbu, Hry atd.

Další odpovědi
iceT

To na uložto není ten nový film s Hardym, název je klamavý, aby se našli hlupáci nadržení na novinku s cz dabingu.

JáJsemKarel!

Byl to můj kamarád. Občas ukousnul někomu hlavu, ale byl fajn.

A teď vážně. Venom je v angličtině „jed“, ale ten Venom o kterém se bavíme a zpíváme je jedna záporná postava z Marcel komiksů. Je to takový černý ošklivák s hnusným ksichtem a nemá rád některé zvuky (sirény, zvon) a oheň. Je to nepřítel Špagetymana (někteří ho přezdívají Spider-Man)

Kepler

iceT: díky za upornění, ale nejde o klamavý název. Existují ještě nejmíň dva starší filmy se stejným názvem. Ale nebýt tebe, byl bych se nachytal.

iceT

No, pokud je tam Venom 2018 a jedná se o jiný starší film se stejným názvem, tak je to 2018 klamavé, aby se nachytali lidi. Na FASTHARE se to občas najde taky.

Kepler

Ne, pokud jde o Venom 2018, je to ten nový, ale zatím jenom s titulky. Ty starší jsou jenom Venom. Aspoň myslím.