Kric.ouwner

Kde vykupují Pivní Sudy ?

Zdravím , našel jsem 5 sudů od piva dva velké asi Bráník a Gambrinus a tři malé , a kamarád mi říkal že to snad někde vykupují za 1000 Korun za sud nebo tak něják nevěděl by jste někdo kde to vykupují někde v Praze ?? našel jsem to kousek od nádrže Džbán v Praze schovaný v křoví…

Nejlepší odpověď
Drap

Každý pivovar má své sudy zálohované. Zálohu úřtuje i odběratelům a následně vrací. Zkuste nějakého hospodského, dohodnout se s ním, nebo potom už jen nějaká výkupna barevných kovů.

Další odpovědi
anonym

Pivovar Braník je prodán na výstavbu bytů.
Branické pivo produkuje Staropramen, sud lze nabídnout výkupu v Pivní pohotovosti, ul. Svornosti 5, Praha 5 Smíchov, otevírací doba 8–20 hod., po – ne.
V principu by měl být nepoškozen, nákupní doklad není třeba, v případě dotazu uveďte, že známí, kteří pořádali párty, vás požádali o odvoz apod.

Hlada

Vypadá to, že kamarád má pravdu. Sudy vykupují tam, kde v nich prodávají pivo. Otázkou je, jestli nevracejí zálohu jen za ty, které prodali.

Zdroj: http://www.prodej-piva.cz/cenik/

Maca Wrobi

Dobrý den chci se zeptat mohu vrátit pivní soudek 5l i do prodejny nebo do sběrných dvoru děkuji