Válek Petr

Proč v reklamách na pivo převážně vystupují muži, kteří ztvárňují tvrdé a nebojácné chlapy?

Proč v reklamách na pivo převážně vystupují muži, kteří ztvárňují tvrdé a nebojácné chlapy ? Copak pivo nepijí i křehké dívky ?

Nejlepší odpověď
gecco

Dovedeš si představit štíhlou drobnou dívenku, která do sebe vlomí deset kousků, z gustem krkne, pšoukne, odskočí si – a pokračuje??
;-DD

Další odpovědi
klumprt

Získat křehkou dívku, která si dá jednou týdně malé pivíčko, není takový kšeft, jako získat pořádného průtokáče, který si jich dá denně 20 velkých a ještě potom dokáže řídit traktor.

Šidlo

lebo vzdelaní a kultivovaní muži, ktorí nebudujú svoju identitu na predstave ,,mužnosti" si varia pivo sami alebo pijú iné veci

alebo vyberajú pivo podľa svojho vkusu a rozumu, nie podľa manipulatívnej rekalmy

lota

Řekla bych, že je to proto, aby si ti hospodští povaleči s pupíkem a atrofovanými svaly nepřipadali u piva blbě.