orestez

Kde v historickém centru Brna budou parkovat návštěvy a služby nejsou-li rezdidenty ani abonenty?

Rezident si pozve návštěvu, třeba až ze Švýcar a sdělí jim, že si nejdříve musí stáhnout aplikaci do Jablíčka a nebo že v jejich ulici parkovat nesmí. Vyřeší to placené podzemní garáže, které jsou často poloprázdné, jako třeba na Botanické ulici?
Nebo si nějaký rezident objedná firmu na rekonstrukci koupelny. Když firma přiveze materiál, pórobeton, lepidla, obklady a kachle, vanu a zařizovací předměty, budou pracovat, tak už musí parkovat. Nebo Stěhování. S tímto se už musí předem domluvit na magistrátu?

https://www.brno-autem.cz/absurdity-rezidentniho-parkovani/

Odpovědi
Arne1

Mnoho lidí by taky zajímalo, kde budou parkovat ti co tam bydlí. Rezident je to tiž někdo jiný…
Navíc, není to jen o parkování – ono se tam nesmí ani vjet že by se jen vyložili / naložili lidi nebo náklad.

Mc Merkurion

… v tom Brně máte furt nějakej problém, nádraží ani po sto letech nevíte, kde bude, Velká Cena si na sebe nevydělá, a teď todle ??? zeptej se pražáků, tam to maj už dávno …

UzeneKoleno

Tak specielne navsteva ze Svycarska to plne pochopi,protoze tam jsou podobne podminky.Modre a bile pruhy pro parkovani za ktere se plati.Obyvatel na rok a navsteva muze na den.Ve mestech jsou parkovaci zony kde se plati automaty .Zadarmo parkovat kdekoli vubec neexistuje.

Arne1

kapitán: služby nemají výjimky! To by bylo moc jednoduché.

orestez

Pražáci to maj líp zařízený. Tady je to šitý rychlou jehlou. Pokud se toho chytnou politici z ODS, kteří nabízí dolaďování nebo zrušení, dostanou se zase k moci.

Arne1

záleží jen na nás – volby jsou zanedlouho. A některé strany mají v programu tento pasqil buď zrušit úplně, nebo alespoň minimalizovat dopady. Nesmíme zapomenout, že to tvořil člověk který je nepřítelem aut, nemá řidičák a autem tedy nejezdí.