zvonisek

Kde najít vyhozeného a opuštěného psa?

Nejlepší odpověď
brillant

Např. ve psích útulcích. https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=psí+ú­tulek&sourceid=o­pera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Další odpovědi
yuko

V lednu jich budou plne utulky, ale muze se Vam stat, ze ho objevite nekde privazaneho u stromu. Staci se tady zeptat… nekdo se tady nedavno ptal, co
s nalezenym psem.

anonym

Kde najít vyhozeného a opuštěného psa? Na tohle se pochopitelně nedá odpovědět přesně. Nikdo z nás není věštec abychom předpověděli kdo kde za 3 dny vyhodí psa. Opuštěného psa můžete najít kdekoliv, kdykoliv, když to budete nejméně čekat. Například já jsem před třemi dny našel opuštěné kotě na ulici taky úplně náhodou. Bylo podvyživené a běželo za mnou, tak jsem si ho vzal no. Ale jestli máte konkretně zájem o záchranu nějakého psa, tak bych doporučil obrátit se na útulek a nečekat na náhodu. Tím, že zachráníte psa z útulku vlastně uděláte dobrý skutek. Dáte mu nový domov a malým finančním obnosem přispějete na další psy v útulku. Chcete li ale přímo najít psa na ulici, můžete se dívat různě. Zkuste třeba různé smetiště, skládky nebo parky. Toulavé psy jde vidět především pozdě večer a v noci, většinou se hrabou v odpadcích když hledají potravu. Na to bych ale být vámi dal pozor, protože nikdy nevíte co je ten pes zač. Toulaví psy mohou být agresivní nebo mohou být nakaženi nějakou nemoc, například vzteklinou. Opuštěný pes se dá najít i poblíž silnice nebo dálnice, kdysi naši sousedé našli štěně pohozené vedle dálnice, tak se lidé většinou psů zbavují.

ivzez

Chceš-li pomoci opuštěnému psovi,
je podle mne nejlepší si vzít některého z psího útulku.