jiri Linhart

Máte někdo zkušenost s popsaným katalyzátorem u auta?

Prorezly obal katalyzatoru. Zna asi kazdy. Me ale pripada,ze svary oplechovani jsou letovany na tvrdo technickym stribrem. Chci udelat novy obal z plechu 0,8 az 1 mm. Mate nekdo zkusenosti ? Diky za rady ! ! ! Sa

http://www.ius-wiki.eu/jazyky/cin­stina/start

Odpovědi
Edison

Jakákoli neautorizovaná úprava/oprava je zásahem do palivového/spa­lovacího/výfu­kového systém u vozidla, které bylo homologováno jako celek. Spíše bych se, zejména v dnešní době, snažil těmto garážovým úpravám/opravám snažil spíše vyhnout.