Complex

Jsou zdravější fíky nebo datle?

Nejlepší odpověď
Drap

To vyjde na stejno. Dej si na co máš právě chuť.

Další odpovědi
annas

Těžko říct.

Každé ovoce má svoje. Fíky jsou přírodním projímadlem, mají hodně vlákniny.

Oba dva druhy obsahují minerály i vitamíny. Datle obsahují více cukru.

Můžete srovnat v odkazu.
http://babinet­.cz/clanek-18109-datle-a-fiky-za-ne-velke-diky.html

da ny

Pro středoevropana je zdravější jablko a hruška :DDD
Dejte si, co Vám libo je…
Mně chutná fík zelený, čerstvě utržebý. Ty co koupím zde v obchodech mi nechutnají, Sušené fíky, ani datle nemusím.
Sušenou meruňku nebo jablečnou křížalu sním s chutí 🙂