thepianist

Kde sehnat Jelly Beans v Hradci Králové?

Nevíte, kde sehnat ty vtipné bonbonky Jelly Beans v Hradci Králové a okolí? Díky moc…

Odpovědi
payda

Pokud ti nedělá problém půlhodinová cesta tak můžeš zkusit Candy Store v Pardubicích. Není tam dlouho, tak není jistota že tam budou. Ale Jelly Belly fazolky jsou jeden z nejoblíbenějších produktů co prodávají, takže bych řekl že je mít na 100% budou ;) popřípadě si je objednej přes internet, přímo z e-shopu Candy Store, nebo z obchodu Tuzexovky.cz

Janča :D

Občas je prodávají v Lidlu, ale jinak si je kup přes internet.