Avatar uživatele
Jahoda

Šli byste do toho?

Zdravím!

Právě jsem narazila na tuto stránku http://pizza.jde­menaobed.cz/in­dex.php?pizza-rozvoz-jidel=pizza-rozvoz-jidel-demo-zdarma , kde Vám zdarma udělají a dovezou pizzu až domů. Co na to říkáte? Zkusili byste to? Já bych to klidně zkusila, ale nevím, kde ta firma sídlí a obávám se, že to je podfuk. Ne, že bych neměla na pizzu peníze, ale na zkoušku to je docela dobrý. Já váhám. Jaký je Váš názor?

Děkuji 😉
Doplňuji:
Díky PostApMane – neviděla jsem kolonku „Kontakty“. Když je to v Hradci Králové, tak na to teda velmi rychle zapomenu! 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym, PostApMan před 4972 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

U nás ( městečko cca 5000 obyvatel) je pizerie, která běžně rozvoz provádí. Zákazníky má i v podnikatelských kruzích.
Tu dopravu Vám naučtují k té pize.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Taky bych zkusila,ale mam to z ruky.V pripade,ze nemam cas uvarit nebo prijde necekana navsteva to vyuzivam u nas.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tomash

Ale tohle je přece jenom aplikace pro pizzerie, v podstatě redakční systém, přes který si můžou zákazníci objednat pizzu. Tak objednávka na zkoušku je objednávka vyzkoušení té aplikace. Minimálně tak jsem to pochopil, když jsem tu stránku pročetl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já si myslím že to podfuk není když si klikneš na kontakty tak tam zjistíš že je to v Hradci Králové a představit si že bych měla platit ještě dovoz pizzy to si raději zajdu na pizzu k nám.Ten rozvoz zdarma si myslím že bude jen po Hradci králové jinak si ho budou muset ti co bydlí mimo toto město určitě zaplatit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Šla bych do toho, ale asi to neklapne, nevěřím tomu…ale chuť mám!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Sídlí v Hradci Králové, a pravděpodobně půjde pouze o nějaký marketingový tah na přilákání zákazníků z okolí, dovezou vám kousek pizzy zdarma, Vám bude chutnat a bude se tak objednávat další ale už za peníze. Podfuk to být nemusí, rozvoz pizzy (a dalších jídel) je dnes každodenní záležitost, a jen já mám kolem sebe 3 pizzerie s rozvozem a skoro denně je využívám, a podobně akce měli také. Pokud jsi z okolí tak proč ne, pokud nejsi vyhledej bližší pizzerii a poptej se po rozvoze.
Doplňuji:
Není zač, kdyby jsi přesto měla chuť na pizzu „až domů“ na této stránce se můžeš podívat po rozvozu v tvém okolí, je to přehledné ve formě mapy, třeba bude mít podobnou akci nějaká pizzerie blíž :)

http://www.party-point.cz/pizza-rozvoz

Upravil/a: PostApMan

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek